«Юний рятівник - 2019»

21 лютого в Херсоні відбувся фінал спортивних змагань «Юний рятівник - 2019» серед 6-их та 7-их класів загальноосвітніх закладів Дніпровського району м. Херсона. Такі змагання започатковані ще 16 років тому назад. Організовує та проводить їх Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради за підтримки обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій, обласного Добровільного пожежного товариства та обласного Центру спортивної медицини і здоров’я.    ????

Змагання складались з кількох етапів: конкурсів «Розминка 101»,  «Біг у протигазах», «Колесо фортуни», «Збий полум’я», «Медичний», «Перетягування канату», естафети «Юний рятівник», в якій необхідно було пробігти з пожежним рукавом, приєднати його до рукавного розподільника і наприкінці згорнути. А під час конкурсу капітанів хлопці віджималися. Найкращий капітанський результат – 50 раз. Не обійшлось без конкурсу вболівальників, під час якого групи підтримки кожної з команд демонстрували танцювальні композиції.

У завзятій та напруженій боротьбі наша команда посїла третє місце. А група підтримки запальних дівчат з Danse Сlub “Active” отримала Гран-прі!(керівник-Гвоздецкая А.)

Надзвичайно важливо, що в такій спортивно-ігровій формі школярі навчаються навикам безпеки.