Вивчаємо народні традиції.

Зима з весною зустрічається, сонце весні посміхається !

Ось і почалась довгоочікувана неділя Масляної. Сьогодні учні 3-А класу потрапили у світ українських традицій, народних гулянь, веселих забав та  ласощів.

Цілий день гарної природи, народних традицій, веселощів і смаколиків. Діти дізналися, що Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

Діти познайомились з кожним символічним днем гуляння Масляної та взяли участь у мастер - класі традиційного ремесла - ковальства, і власноруч з металу зробили собі сувенірні монети  , також учні навчились робити зі злакових культур символи - обереги дідухів ,яких спалили на знак закінчення зими . Наприкінці  свята звичайно частувалися смачними млинцями.  Любімо Україну! Вивчаймо нашу історію та культуру! Та святкуймо наші, рідні тисячолітні свята!