Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО КОНКУРСУ «ХЕРСОНЩИНА ПАМ‘ЯТАЄ». | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО КОНКУРСУ «ХЕРСОНЩИНА ПАМ‘ЯТАЄ».

13 лютого 2018 року з нагоди 74 -ї річниці визволення Херсона від фашистських загарбників в Палаці Дитячої та юнацької творчості нагородили переможців міського конкурсу «Херсонщина пам’ятає» у номінаціях «Вокал», «Відеоролик», «Відеопрезентація», «Вокально-літературна композиція» тощо.

Ними стали учні 4 -А класу школи 53 Коршун Юлія ( номінація «Декламування» ), Мельничок Олесандріна( номінація «Вокал’’),які отримали 2 місце та учні 7-А,5-В класів ,які отримали III місце ,з літературно- музичною композицією «Повернення»(Керівник-вчитель методист Кошечкіна Л.М.).Усі учасники отримали грошову винагороду.

У нагородженні переможців в номінації «Вокал» взяла участь секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, яка зазначила: «Дякуємо Артему Олександровичу Кияновському за те, що 8 років поспіль у Херсоні проходить конкурс «Херсонщина пам'ятає».

Велика подяка нашим педагогам за те, що вони вкладають своє серце та свою душу у розвиток наших дітей. Хочеться подякувати також і дітям за те, що знаходять час на реалізацію свого потенціалу в рамках цього конкурсу. Окрім творчості даний конкурс несе і патріотизм, без якого неможливо жити».

Вручали нагороди депутат Артём Кияновський, секретар міської ради Олена Урсуленко та начальник управління освіти міської ради Юрій Ніконов. Бажаємо юним переможцям натхнення та успіхів у подальших конкурсах та фестивалях.