Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
Вітаємо переможців Другого сімейного фестивалю «Матуся.Родина.Херсон.Украіна. | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

Вітаємо переможців Другого сімейного фестивалю «Матуся.Родина.Херсон.Украіна.

Найбільш  яскравою подією цієі весни  став Другий Сімейний Фестиваль "МАТУСЯ#РОДИНА#ХЕРСОН#УКРАЇНА», організатором  якоі  стала громадська організація «Громада UA.Для цього фестивалю учні власноруч виготовляли квіточкі для матусь, писали вірші та есе ,малювали газети.Серед переможців цього конкурсу є і учні нашоі школи- Макарова А. (4-А)і Макогон О. (8-В).10 активних учасників нагороджені походом до Джам парку, сертифікатами страхування, подарунками та дипломами.Попереду багато нових і цікавих доріг,нових конкурсів, але завжди пам‘ятайте, що  з цих стежок лише та призведе до успіху, коли ви дійсно будете прагнути цього, досягнувши найвищого ступеня майстерності в тій справі, яка вам сподобається найбільше.Підкорюйте нові вершини!З перемогою Вас!