Відзначення Дня Соборності в ЗОШ №53

У  вівторок , 22 січня, у стінах  Херсонськоі  загальноосвітньої школи №53 відбулися  тематичні заходи, виховні години « Єднання заради незалежності», спрямовані на виховання нацiональної свiдомостi учнiв, людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави, поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

До проведення святкових заходів долучились працівники ХОБД  ім. Дніпровоі Чайки. Учні 9 класів занурились  в історичний екскурс «Ланцюг Єдності.Соборність українського народу».

Лідерами учнівського парламенту «Старк» для

учнів початкової школи був проведений флеш-моб « Долонькі  Єднання» .На виготовлених паперових долоньках учні разом з класними керівниками написали побажання нашій  країні .А учні старшої школи  приєдналися до Всеукраїнськоі акціі #Єдина Україна #United Ukraine. Відзначення Дня Соборності України подарувало всім учасникам дійства позитивний настрій , а головне-стала виразом бажання  жити в єдиній незалежній державі і відіграла  важливу роль у піднесені національної свідомості.

Весь педагогічний колектив  школи № 53 вітає усіх з Днем Соборності і бажає єдності і миру в кожній оселі!