Відзначення Дня пам’яті й примирення, Дня Перемоги у ЗОШ №53

8 травня у країні оголошено Днем пам’яті та примирення,а 9 травня - Днем Перемоги над нацизмом у Другій світові війні, які урочисто відзначили і учні ЗОШ №53.

Класні керівники провели годину мужності під гаслом «Той травень в пам’яті людей». Учні переглядали уривки фільмів, зачитували спогади очевидців, інсценували фрагменти творів, співали пісні. 7-А клас вшанував пам'ять, поклавши квіти до меморіалів та прибравши могили на цвинтарі.

Напередодні свята до школи завітали члени комісії по питанню роботи з молоддю Мамай А.С., Михайленко Т.В., Вовченко В.І.Учні отримали корисну інформацію про херсонських партизан, про воєнні злочини, про їхнє життя у післявоєнний час, саме це і допомогло школярам краще зрозуміти реалії того періоду й те, які тяжкі випробування випали на долю херсонців. Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.

Будемо пам’ятати великий подвиг і велику трагедію нашого народу, говоримо спасибі за мир, за можливість жити любити!