Відродимо разом чудові Українські традиції!

Різдво в Україні та свято Василя  завжди було прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись безлічі традицій. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у школярів 53 школи - це співати колядки та щедрівки і отримувати за них подарунки.

Розділити радість свята до святково прикрашеного фойє школи  прийшли  батьки учнів, родичі, учителі.

Чудовий спів, яскраві костюми, музичний супровід та театралізовані дійства створило надзвичайно теплу атмосферу, яка усім надовго запам’ятається.

Дуже вдало зіграли свої ролі юні  артисти 5-А, 8-А класів, вони відмінно справилися зі своєю відповідальною роллю. Глядачі захоплено спостерігали за цікавим дійством, звучало багато коляд, віршувань Сценарій вразив всіх новизною і неординарністю.????Щиро дякуємо класним керівникам Кошечкіній Л.М. та Андросовій Л.І. ,батькам учні