Скажемо курінню «Ні»

Одна  із гострих  проблем сьогодення – це поширення серед дітей та підлітків тютюнопаління.

Зараз в багатьох країнах випроводжають акції проти паління, що дозволяє зробити впевнений крок до здорового способу життя.  Тож учні 53, 48, 37, 32 шкіл м. Херсона в рамках Місячника здорового способу життя долучились до товариського матчу з футболу.

Метою цього заходу було не тільки тренування тактики, зіграності, награвання ігрових ситуацій, але й відзначення Міжнародного дня відмови від паління, залучення підлітків до здорового способу життя та запобіганню зростанню дитячої та підліткової злочинності.

Сьогодні молодь потребує особливої уваги, адже учні нерідко через свою незайнятість, а особливо під час відпочинку, потрапляють у сумнівні компанії, під поганий вплив старших друзів та не помічають, як калічать долі.

Тож товариський  матч призвав всіх учнів, щоб вони оглянулися навколо, як добре жити насиченим життям, радуватися власним досягненням й перемогам, вкушати подих часу.

Вибороли перемогу учні 32 школи, друге місце посіли учні 48 школи.