Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
“Один раз на все життя» | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

“Один раз на все життя»

На Херсонщині відбувся міський конкурс творчих проектів “Один раз на все життя».Вітаємо учнів школи 53 Акатова Максима (4б), Голубченко Олександра,Трубіна Микиту (6а),????які отримали Дипломи та цінні подарунки.За них вболівали педагоги, батьки та друзі. Велика вдячність класним керівникам Наталії Іванівні та Ользі Едуардовні за підтримку обдарованої молоді. 15травня учні були присутні на святковому нагородження переможців конкурсу, яке відбулося в 14-00 в актовій залі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості. Цей конкурс є спільним проектом Управління освіти Херсонської міської ради та відділу сім'ї Херсонської єпархії Української Православної Церкви. Партнер конкурсу - Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки, а метою проведення проекту є популяризація сімейних цінностей.