Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
ЛІНІЙКА-РЕКВІЄМ | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

ЛІНІЙКА-РЕКВІЄМ

24 листопада в фойє школи №53 відбулася лінейка-реквім на вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933рр. в Україні, під час якої учні розкрили масштаби сталінській злочинній політиці напередодні і під час геноциду українського народу. Учні школи № 53 зберігають і глибоко вшановують нащадків тих невинно загиблих людей. Просимо 25 листопада о16-й годині доєднатися до загальнодержавної хвилини мовчання і запалити свічку пам'яті на вшанування наших нащадків, загиблих страшною мученицькою смертю - з голоду. І нехай цей вогник зігріє душу усіх померлих, а для нас буде одвічним символом пам'яті і осяйним променем майбуття.