Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
«Хай буде мир на всій Землі!» | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

«Хай буде мир на всій Землі!»

Велика увага приділяється в школі 53 виховній роботі у всіх її напрямках. Форми та методи роботи плануються на діагностичній основі і є різноманітними.Перший урок в навчальному році- важлива подія як для вчителів , так і для іх вихованців. Сьогодні в школі 53 пройшов цикл виховних годин, присвячених Миру, добру, європейським цінностям та поваги до рідного краю. «Мир- це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного»,- підводячи підсумки, зазначили учні 8-а класу. «Мир- це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього», - підкреслили учні 8- б класу. За результатами дебатів, проведеноі дискусії, учні 7-а прийшли до висновку, що тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, доюробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни держави.Під  гаслом “Я поділяю європейські цінності” в 9-Б класі було проведено    історично – пізнавальну  вікторину,  яку  підготували учні разом зі своїм класним керівником. Школярі прийшли до висновку, що європейські цінності – це важливий здобуток не лише Європи, а й усього людства.      Нехай же увесь світ почує голоси наших маленьких українців: «Хай буде мир на всій Землі!»