Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
День вишиванки у школі 53! | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

День вишиванки у школі 53!

День вишиванки у школі 53! День Вишиванки-Всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. З усмішками на обличчях, піднесено-патріотичним настроєм учителі та учні школи 53 розпочали робочий день. Заступник директора з навчально-виховної роботи Самініна Олена Вікторівна на загальношкільній лінійці розказала про ідею створення свята та мету його проведення, а учні співали пісень, розповідали вірші, влаштовували дефіле у вишиванках. Напередодні у школі пройшов конкурс на кращого декламатора віршів на патріотичну тематику, на лінійці учні отримали грамоти та подяки. Свято Вишиванки об’єднало, зігріло всіх, тому що саме вишиванка – символ здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті.Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв та традицій свого народа.Вітаємо усіх зі святом!