День толерантності.

16 листопада в світі відзначається міжнародний День толерантності. Чи важливо сьогодні бути толерантними? З таким питанням у всіх класах пройшли виховні години та цікаві заходи.

Учні 3-Б класу (кл. кер.Винниченко І.М),аналізуючи  життєві ситуації, визначили людьскі чесноти, ще раз переконалися, що в світі діють закони добра,чесності,співпереживання та любові. Учні 3-А  класу( кл. кер.Буряк Ю.В)виявили основні риси толерантності, сформували правильне уявлення про толерантну поведінку;працюючи  в группах , учні виховували  почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів; розвивали комунікативну культуру спілкування і взаєморозуміння; формували терпимість до відмінностей між людьми. Класний керівник 4-А класу Завірюха О.Б провела розвивальне заняття,основною метою якого було згуртування дитячого колективу та прийняття один одного. Цікаво і нестандартно учні 6-В класу разом із своїм класним керівником та вчителем англійської мови Середою  Ю. О. провели інтегровану годину спілкування з елементами англійської  мови. Слухаючи притчі та легенди, провели  дослід,який показав ,що вони всі дуже різні.Обмірковуючи  відомі прислів'я про толерантність ,учні зробили висновок в формі флешмобу що "Толерантність врятує світ",»Ми всі такі різні, але ми - разом! We are also so different, but we are all together!". Виховний захід в  3-В та 5-А класі дав можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра та любові .Захід в 9-Б класі (кл керівник-Молчанова Н.В)виявився  дуже повчальним та викликав учнів на відверту розмову. 

    Бібліотекар розповіла  молоді про основні принципи Декларації толерантності, вчителями інформатики  до перегляду був запропонований відеоролик "Толерантність очима молоді", а шкільна акція шкільного парламенту  «Аптечка для душі» пригадала учням про людські цінності, тест на визначення рівня толерантності викликав  велику зацікавленість серед учнів ,прості питання  змушували задуматися про вміння спілкуватися  з людьми.

Тож спілкуймось толерантно, нехай кожен з нас пробудить в собі людські почуття щирості і доброти!!!