Виховуємо патріота

День Збройних сил України в школі 53
06.12.2018

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України, педагоги нашої школи не оминули увагою  цю дату, виховуючи учнівську молодь у патріотичному дусі, ними було проведено виховні години

Участь учнів школи 53 у третьому Марафоні « Милосердя та Єдності»
05.12.2018

Сьогодні  4 грудня учні 6-А кл, 9-Б кл. школи 53 прийняли участь у Третьому Марафоні «Милосердя та Єдності", присвяченому Міжнародному дню людей з інвалідністю та Дню прав людини стартувавши під гаслом "РІЗНІ   РІВНІ   РАЗОМ!"

День Гідності та Свободи в ЗОШ № 53
27.11.2018

Педагогічний колектив ЗОШІ – ІІІ ст.№53 намагається приділяти якомога більше уваги патріотичному вихованню підростаючого покоління і тому наш вчительський і учнівський колективи з відповідальністю та пошаною віднеслися до Відзначення та проведення Дня Гідності та Свободи, який відзначається сьогодні, 21 листопада.

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ в Херсонській загальноосвітній школі №53
23.11.2018

У ці дні ми згадуємо страшну, трагічну сторінку історії у житті народу - Голодомор 1932 - 1933 років, який забрав життя миліонів українців.Тому учні нашого закладу активно взяли участь у проведенні заходів, присвячених Дню пам’яті жертв Голодомору.

Захід-реквієм в 8-А класі «Не загаси свічу».
21.11.2018

20 листопада  відбувся захід – реквієм «Не загаси свічу»,  який підготували учні 8-А класу разом із класним керівником Кошечкіною Л.М.

День толерантності.
14.11.2018

16 листопада в світі відзначається міжнародний День толерантності. Чи важливо сьогодні бути толерантними? З таким питанням у всіх класах пройшли виховні години та цікаві заходи.

Скажемо курінню «Ні»
12.11.2018

Одна  із гострих  проблем сьогодення – це поширення серед дітей та підлітків тютюнопаління.

Зараз в багатьох країнах випроводжають акції проти паління, що дозволяє зробити впевнений крок до здорового способу життя.  Тож учні 53, 48, 37, 32 шкіл м. Херсона в рамках Місячника здорового способу життя долучились до товариського матчу з футболу.

«Українська мова – мова єднання»
09.11.2018

На протязі тижня з нагоди Дня української писемності і мови вчителі школи  та класні керівники провели низку тематичних заходів.

Вітаємо переможців в творчому міському конкурсі
09.11.2018

Учні нашої школи долучилися до участі у творчому конкурсі «Поліцейських» коміксів/малюнків/віршів, який був організований проектом «Моя Безпечна Дорога Додому» БФ «Майбутнє Херсонщини».  Всього було отримано 455 робіт з міста Херсон та Херсонської області , журі обрали 32 найкращих  у кожній з номінацій.

28 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ ВИГНАННЯ НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ
30.10.2018

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в&nbsp