Виховуємо патріота

ЛІНІЙКА-РЕКВІЄМ
24.11.2017

24 листопада в фойє школи №53 відбулася лінейка-реквім на вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933рр. в Україні, під час якої учні розкрили масштаби сталінській злочинній політиці напередодні і під час геноциду українського народу. Учні школи № 53 зберігають і глибоко вшановують нащадків тих невинно загиблих людей. Просимо 25 листопада о16-й годині доєднатися до загальнодержавної хвилини мовчання і запалити свічку пам'яті на вшанування наших нащадків, загиблих страшною мученицькою смертю - з голоду.

«АФГАНІСТАН БОЛИТЬ В ДУШІ МОЇЙ…».
15.02.2018

15 лютого 2018 року в загальноосвітній школі №53 відзначили День пам’яті воїнів – афганців під час урочистої лінійки під назвою «Афганістан болить в душі моїй…».Організатори дійства провели екскурс в не таку вже й далеку історію й ознайомили з передумовами афганської війни.

УЧНІ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 53 ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
21.02.2018

Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва, Майдан – це небажання жити в системі тоталітарної корупції і малограмотної влади, що розграбувала країну. Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей серед яких були і херсонці.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО КОНКУРСУ «ХЕРСОНЩИНА ПАМ‘ЯТАЄ».
13.02.2018

13 лютого 2018 року з нагоди 74 -ї річниці визволення Херсона від фашистських загарбників в Палаці Дитячої та юнацької творчості нагородили переможців міського конкурсу «Херсонщина пам’ятає» у номінаціях «Вокал», «Відеоролик», «Відеопрезентація», «Вокально-літературна композиція» тощо.

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ В ЗОШ №53
22.02.2018

У рамках тижня професійної роботи для учнів 9,10,11 класів. 21.02.2018 р. була проведена зустріч з начальником молодіжного центру Палацу молоді і студентів Галиною Побережець, яка зауважила ,що в житті підростаючого покоління важливим є те, що треба зробити правильний вибір щодо отримання майбутньої професії.

Гості заходу майор поліції Дундич Л.В. розповіла учням про прийоми вступу на Херсонський факультет ОДУВС, який є найбільш сильним у регіоні за кадровим і науковим потенціалом.

Вітаємо переможців міського конкурсу «Мова моя, калинова»
03.04.2018

Поздоровляємо учнів школи 53- переможців міського конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя, калинова» !Серед 13 учасників - три призових місця! 1 місце- Арнаут Олександр(4-Б клас),2 місце-Прокопенко Олександр(4-А клас),3 місце- Мильникова Вікторія(8-А клас).Бажаємо всім учасникам наснаги для втілення мрій, віри і впевненості у завтрашньому дні, здоров’я і благополуччя, успіхів і досягнень у достойних справах!

Відзначення Дня пам’яті й примирення, Дня Перемоги у ЗОШ №53
11.05.2018

8 травня у країні оголошено Днем пам’яті та примирення,а 9 травня - Днем Перемоги над нацизмом у Другій світові війні, які урочисто відзначили і учні ЗОШ №53.

Класні керівники провели годину мужності під гаслом «Той травень в пам’яті людей». Учні переглядали уривки фільмів, зачитували спогади очевидців, інсценували фрагменти творів, співали пісні. 7-А клас вшанував пам'ять, поклавши квіти до меморіалів та прибравши могили на цвинтарі.

Вітаємо переможців Другого сімейного фестивалю «Матуся.Родина.Херсон.Украіна.
15.05.2018

Найбільш  яскравою подією цієі весни  став Другий Сімейний Фестиваль "МАТУСЯ#РОДИНА#ХЕРСОН#УКРАЇНА», організатором  якоі  стала громадська організація «Громада UA.Для цього фестивалю учні власноруч виготовляли квіточкі для матусь, писали вірші та есе ,малювали газети.Серед переможців цього конкурсу є і учні нашоі школи- Макарова А. (4-А)і Макогон О.

“Один раз на все життя»
16.05.2018

На Херсонщині відбувся міський конкурс творчих проектів “Один раз на все життя».Вітаємо учнів школи 53 Акатова Максима (4б), Голубченко Олександра,Трубіна Микиту (6а),????які отримали Дипломи та цінні подарунки.За них вболівали педагоги, батьки та друзі. Велика вдячність класним керівникам Наталії Іванівні та Ользі Едуардовні за підтримку обдарованої молоді. 15травня учні були присутні на святковому нагородження переможців конкурсу, яке відбулося в 14-00 в актовій залі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості.

Конкурс майстрів художнього слов
16.05.2018