Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
« Найкращий клас року» | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

« Найкращий клас року»

Вітаємо переможців конкурсу « Найкращий клас року»
Шкільні роки… Роки незабутні
Вони мають стати для кожної дитини щасливою порою життя. Дитина приходить до школи і потрапляє в дитячий колектив. І від того, як вона буде в ньому почуватися, залежить її майбутнє. Вплив дитячої спільності на дитину – найважливіший фактор її виховання. Особливо, коли дитячий колектив живе за принципами Турботи, Довіри, Поваги, Відповідальності.
Знайомтесь!!!Найкращі класи 2018 н.р.!!!
1 місце!!!
2 Б клас! Класний керівник Винниченко І.М.
7Б клас!Класний керівник- Кітік С. В.
2 місце!
4Б клас!Класний керівник- Моргунова Н.І.
7А клас! Класний керівник-Кошечкіна Л.М.
3 місце!
4А клас! Класний керівник-Прокоф‘єва Т. М.
8Б клас! Класний керівник- Молчанова Н. Є.
Ці дружні, творчі, згуртовані класи , свою високу результативність вони отримали завдяки активноі участі у шкільних, міських та обласних конкурсах!!
Дитинство — величезний край, звідки приходить кожен», писав Антуан де Сент-Экзюпері.Саме в дитинстві формується характер людини, його відношення до навколишнього світу. Тільки у класному колективі, де дитина почуває себе комфортно і фізично, і емоційно, відбувається її особистісне зростання, успішна самореалізація. Отже сподіваємось, що вдалий старт конкурсу « Найкращий клас року» стане в подальшому рушійною силою, яка допоможе виявити кращі класи нашоі школи та допоможе втілити найзаповітніші мрії дітей.
Адміністрація школи виражає вдячність цим творчим класам на чолі з їх невтомними класними керівниками, а також батькам учнів та усім небайдужим до шкільної спільноти!!!