"Міжнародний день людей похилого віку"

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в нашій державі ще й День ветерана.

Цей день — не тільки можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до Шановної частина суспільства. Цей день, який дозволяє висловити глибоку пошану до представників товариства, які заклали основу незалежної держави, які є носіями кращих трудових традицій і духовних багатств .

 Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про людей похилого віку — справа кожного з нас, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Напередодні цього дня члени учнівського самоврядування «СТАРК» підготували листівки та привітали учасників ансамблю народної пісні «Таврійська родина» . Незважаючи на похилий вік, учасники ансамблю ведуть активне громадське та мистецьке життя.

Святкування дня людей похилого віку — гарна можливість ще раз висловити всенародну повагу людям похилого віку, ветеранам війни та праці за чиїми плечима нелегкий життєвий шлях.

Бажаємо всім ветеранам України міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по особливому світиться родини теплий вогник — вічне джерело наснаги і любові.