"Ми за мир у всьому світі"

Мир у рідній Україні — це най заповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано,як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. У той момент, коли питання миру є особливо нагальним для України, усі бажання, усі сподівання і мрії пов’язані з мирним майбутнім України. Нехай же увесь світ почує голоси наших маленьких українців: «Хай буде мир на всій землі!» , під таким гасло класні керівники провели виховні години . Представники Шкільного Парлементу «СТАРК» підготували та провели тематичну лінійку «Голуб миру». Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому символічно, що саме цей символ виготовили учні 5-А класу ( класний керівник Кітік С.В.).Діти виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. На кожному паперовому голубі учні написали, що для них означає поняття «мир» та побажали Україні миру та спокою, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття