Акція «Допоможемо зимуючим птахам»

Друга половина зими - найскладніший час для осілих пернатих. Поки їх перелітні родичі насолоджуються теплом і рясним кормом, зимуючим доводиться буквально виживати, шукаючи їжу в будь-якому місці. І якщо не забезпечити їм хоч мінімальну допомогу, то сувора і морозна зима їх нещадно знищить.З настанням зими для птахів, які не відлітають в південні країни, настають найважчі часи: голод і холод. Щоб допомогти пернатим учні нашої школи своєчасно розвісили годівнички і організували регулярну підживу для них. Цікавий факт: якщо годівниця протягом усього зимового періоду буде завжди наповнена, то від голоду можна врятувати більше 12 птахів!

Кожного року протягом січня учні нашої школи долучаються до участі в акції “Допоможемо зимуючим птахам”, метою якої є створення сприятливих умов для зимуючих птахів на Півдні України. Крім того, такі заходи виховують у дітей розуміння необхідності збереження навколишнього середовища, надання допомоги пернатим друзям. Ось і зараз активісти навчального закладу провели агітаційно-просвітницьку роботу із залучення учнів та їх батьків до участі в конкурсі «Годівничка для птахів».

Винахідливість учасників не знала меж: у хід йшли фанера, коробки, пластикові пляшки, пакети з-під фруктового соку та інший підручний матеріал.Дякуємо Вам за турботу про наших крилатих друзів !