СТАРК

День Святого Валентина
18.02.2019

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. ????

В рамках заходів до Дня Соборності України
25.01.2019

В рамках заходів до Дня Соборності України , лідерами учнівського самоврядування «СТАРК» для учнів початкової школи був проведений флеш-моб « Долоньки єднання», на виготовлених долоньках діти разом з класними керівниками написали побажання нашій Україні .

Всесвітній день волонтера
22.12.2018

До Всесвітнього дня волонтера , соціально-психологічним факультетом Херсонського державного університету, 14 грудня 2018 року був організований фестиваль волонтерських технологій, в якому взяли участь Голова міністерства милосердя , учениця 8-А к

Шкільний парламент - "Багато добра не буває"
12.12.2018

Волонтерським загоном «Добре серце» шкільного парламенту «СТАРК» була організована благодійна акція «Добро лікує нашу душу», в рамках якої учні та їх батьки зібрали різноманітні солодощі , а згодом передадуть дітям до Старозбур'ївської школи-інтернат та до Голопристанського геріатричного відділення та провели акцію «Долоньки щасливих побажань», на яких учні школи написали свої побажання для дітей та людей

Шкільний парламент - "Ми проти СНІДу"
12.12.2018

"З любов'ю дітям"
11.12.2018

Щороку в нашій школі проходить благодійна акція "Яблучко",під час акції учнями і батьками було зібрано 108 кілограм яблук, 3 кілограми бананів та 3 кілограми мандарин.  20 листопада 2018 року волонтерським загоном "Добре серце" шкільного парламенту «СТАРК» смачні та соковиті фрукти були передані до Херсонського дитячого будинку дитини.

"Подаруй людині усмішку"
11.12.2018

В рамках Міжнародного дня усмішки волонтерський загін "Добре серце" шкільного парламенту "СТАРК"  вийшов на вулиці Дніпровського району з повітряними кульками та смайликами-усмішками, щоб привітати оточуючих . Всі усміхалися і бажали добра один одному. Даруйте усмішки оточуючим , будьте добрішими , несіть радість !

Вікторина "Правила дорожнього руху" для молодших школярів
11.12.2018

Члени шкільного самоврядування провели вікторину для молодших школярів, присвячену правилам дорожнього руху. Дівчата згадували про що "говорять" дорожні знаки, розбирали різні дорожні ситуації і шукали правильні рішення. Значимість проведення подібних заходів переоцінити неможливо, адже забезпечення безпеки юних учасників дорожнього руху завдання є спільним і першорядним, за яким стоїть збереження найважливішого - життя і здоров'я дітей.

« Найкращий клас року»

Вітаємо переможців конкурсу « Найкращий клас року»
Шкільні роки… Роки незабутні
Вони мають стати для кожної дитини щасливою порою життя. Дитина приходить до школи і потрапляє в дитячий колектив. І від того, як вона буде в ньому почуватися, залежить її майбутнє. Вплив дитячої спільності на дитину – найважливіший фактор її виховання. Особливо, коли дитячий колектив живе за принципами Турботи, Довіри, Поваги, Відповідальності.

День матері

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято - День матері

Мама - скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя.

Щоб висловити безмежну вдячність і повагу всім матусям – учні учнівського самоврядування та початкової школи провели флешмоб, яким подарували гарний настрій всім іншим учням школи та вчителям.