СТАРК

Шкільне об’єднання «СТАРК» - Спілка Творчо Активних Романтично Кмітливих
01.05.2011

Шкільне об’єднання «СТАРК», як і наша школа має свою багату історію, адже у 2012 році шкільному парламенту виповнюється 20 років.

Правова гра "Брейн-ринг"
08.11.2011

26.10.2011 р. на базі ЗОШ№53 відбувся правовий "Брейн-ринг", який був організований управлінням освіти Херсонської міської ради та районним управлінням юстиції.
Гра була цікавою та пізнавальною.
З однаковим результатом за перше місце у бліц-турнірі капітанів боролися капітани ФТЛ та ЗОШ№53.
1 місце здобула команда ФТЛ, 2 місце здобула команда нашої школи

"Безпека в оселі"
11.11.2011

У рамках тижня економії та енергозбереження ( 02-07 листопада) були проведені такі конкурси:
- малюнки (для учнів 1-6 класів)
- плакати (для учнів 7-9 класів)
- буклети (для 10-11 класів)
  Була проведена роз’яснювальна робота серед учнів щодо формування у мешканців нашого міста стійких, екологічно врівноважених навичок і стилю повсякденного життя.
  Кращі конкурсні роботи були направлені до методичного кабінету при управлінні освіти.

"Чисте місто! Чиста ріка! Чиста планета!"
15.11.2011

15.11.11 року біля школи був проведений мітинг, присвячений 3 Міжнародному екологічному  форуму "Чисте місто! Чиста ріка! Чиста планета!", на якому були присутні учні шкіл міста. Кожен з учасників отримав листівку "Чистий двір - чисте місто!" від Херсонського міського учнівського парламенту.

Змагання з морського багатоборства
15.11.2011

10.11.2011 року на базі Херсонської державної академії серед шкіл Дніпровського району пройшли змагання з морського багатоборства.
За нашу школу виступали: Вознюк Георгій, Капуста Олександр, Слива Катерина, Коваленко Владислав, Пришко Анна.
Учні школи показали вищій рівень підготовки і здобули 1 місце серед шкіл Дніпровського району та пройшли у фінал.
Окрему нагороду за 1 місце у номінації "Попадання в ціль" здобув Капуста Олександр.

Акція
23.11.2011

З 10 по 18 листопада  2011 року в Херсонській ЗОШ № 53 була проведена благодійна акція у рамках місячника «Червоного Хреста».
В акції брали участь 1-11 класи. В ході акції було зібрано засоби гігієни: 13 шт. мила, 10 шт. шампуню, 10 шт. зубної пасти, 10 шт. зубних щіток
Частину зібраного було роздано малозабезпеченим учням школи.

Міський фестиваль європейських культур "Відкриваємо Європу"
28.11.2011

18-19 жовтня спільно з оргкомітетом проекту "Херсон 2012" та управлінням освіти Херсонської міської ради в рамках відзначення Чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012" пройшов міський фестиваль культур європейських країн "Відкриваємо Європу".
Школа представляла таку країну, як Франція.
На жаль, наш виступ не посів призового місця, але, на нашу думку, був найцікавішим та найяскравішим.

Міжнародний Чемпіонат команд КВК
28.11.2011

24 листопада 2011 року на базі Центру молоді та юнацтва пройшов відбірковий тур міжшкільного Чемпіонату КВК. У півфінал пройшли 8 команд. Наша школа зайняла 5 місце і теж пройшла у півфінал.
Команда тільки розпочинає свою діяльність у КВК, але, незважаючи на те, для першого виступу це гарний результат.
У півфіналі ми будемо намагатися  зайняти призове місце.
склад команди:
Ларина Валерія
Роман Владислава
Рикова Віола
Савчук  Артур
Гунченко Кирило
Жмак Альона

"Біла тура"
28.11.2011

24 листопада 2011 року на базі ДЮСШ з шахів та шашок пройшли змагання з шахів.
Від нашої школи брали участь Шатохін Максим, учень 6 класу; Мигович Артем, учень 5 класу, Солобаєва Олександра, учениця 3 класу, Салов Ілля, учень 3 класу.
Команда посіла ІІ місце та пройшла у третій етап змагань - фінал.
У фіналі будемо боротися за першість.

День пам’яті жертв Голодомору
28.11.2011

26 листопада 2011 року біля пам'ятника жертвам голодому пройшла акція "Запали свічу пам'яті". Велика кількість людей прийшла, щоб вшанувати пам’ять жертв голодомору та покласти квіти до пам’ятника.
Наша школа теж прийшла на акцію вшанувати та запалити свічу пам’яті