Знайомство з професіями

Вдалий вибір професії – це запорука того, що "не марно проживеш вік”, натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

4.12.2018 учні школи 53 ознайомилися зі спеціальностями Херсонського вищого професійно комерційного училища. Багато дізналися про професію продавця та кухаря. Учням розповіли , що кухарі бувають різними. Кухар-кондитер готує солодкі шедеври, майстерно прикрашаючи їх. Кухар-технолог перевіряє якість вже готового блюда. Шеф-кухар виконує так само і функцію адміністратора, але при цьому він повинен бути професіоналом найвищого рівня. Кухар – дуже відповідальна робота, адже він повинен багато знати і багато вміти, а також володіти певними якостями. Хороший кухар повинен мати фантазію, так як йому потрібно не тільки приготувати, але і красиво подати блюдо.