Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ В ЗОШ №53 | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ В ЗОШ №53

У рамках тижня професійної роботи для учнів 9,10,11 класів. 21.02.2018 р. була проведена зустріч з начальником молодіжного центру Палацу молоді і студентів Галиною Побережець, яка зауважила ,що в житті підростаючого покоління важливим є те, що треба зробити правильний вибір щодо отримання майбутньої професії.

Гості заходу майор поліції Дундич Л.В. розповіла учням про прийоми вступу на Херсонський факультет ОДУВС, який є найбільш сильним у регіоні за кадровим і науковим потенціалом. На виховний захід були запрошені курсанти поліції, які показали учням прийоми з рукопашного бою та розповіли про свою професію.

Цікавою і змістовною була розповідь про функції ,завдання та діяльність Національної гвардії представника Національної гвардії Пешкова М.С. та військового капелана отця Костюк Богдана. Учні розширили знання про професії та довідалися, які професії актуальні для нашого міста