СПІВПРАЦЮЄМО З ПРИВАТБАНКОМ

Не секрет, що в сучасному суспільстві, яке динамічно розвивається та постійно зазнає змін, фінансова грамотність стає невід’ємною складовою успішного майбутнього будь-якої людини. А починати формування основ цих знань потрібно ще в шкільному віці.

Фінансова грамотність – це знання, розуміння, навички та впевненість, які дають змогу людині приймати зважені рішення щодо ефективного управління власними фінансами та раціонально діяти відповідно до конкретних життєвих обставин.

З метою ознайомлення із соціальною програмою фінансової грамотності «Юніорбанк» ,співпрацюючи з ПриватБанком у напрямі професійної орієнтації учнівської молоді , Херсонська загальноосвітня школа №53 постійно приймає участь у заходах, які пропонує Приватбанк для навчальних закладів міста.

Учні 5-9 класів на чолі з класними керівниками протягом листопада-грудня 2017 р. вирушили на екскурсії до відділень Приватбанку, під час яких познайомились з роботою співробітників різних банківських професій,з правилами користування банкоматом,терміналом,а також отримали корисні поради з випадками шахрайств, пов‘язаних з банківськими картами.

Школярам розказали про соціальну програму фінансової грамотності ЮніорБанк, хто такі банкіри, чим вони займаються і як обслуговують клієнтів. І звичайно ж, розповіли про інноваційні продукти та послуги банку.

"Було цікаво дізнатися, як проходить робочий день банкіра. Однозначно, я хочу бути керівником відділення банку, коли виросту!" Марія, 14 років