Профорієнтаційна робота в школі – найефективніший спосіб ознайомити дітей зі світом професій

В ЗОШ  №53 ведеться кропітка система роботи, спрямована на надання допомоги учневі у визначенні й виборі конкретної професії ,тому завдання профорієнтаційної  роботи полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення

23 січня 2019 р.до учнів 8-Б, 9-А класів завітала  Лук‘янченко Марина Геннадіївна ,профконсультант із Херсонського обласного центру зайнятості ,яка розповіла про класифікацію професій, разом з учнями вивела формулу правильного вибору сфери професійної діяльності та вказала на помилки у її виборі.Учні пройшли анкетування по методиці Е.А.Клімова.

Професійна орієнтація учнів продовжуватиметься протягом усього навчального року.На весняних канікулах учнів чекають цікаві й пізнавальні екскурсії до підприємств та установ міста.