Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ШКОЛІ | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ШКОЛІ

Якщо людина не знає, до якої гавані вона прямує,

для неї жоден вітер не буде попутним.

Сенека

З метою профорієнтаційної роботи 27 листопада 2017 року відбулася зустріч 9 - 11 класів зі студентами Харківських вищих навчальних закладів, в ході якої наші учні отримали багато цікавої інформації , яка зможе допомогти їм у виборі майбутньої професії .Розповідь почалася з одного з найкращих гуманітарних університетів « Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна», в якому наявні практично всі направлення сучасних наук.

Для майбутніх абітурієнтів, які планують вступати на технічні напрями підготовки, запропонували розглянути такий навчальний заклад, як « Харківський політехнічний університет».

Цікавою і змістовною була реклама Національного юридичного університету Ім. Ярослава Мудрого, який є одним з найкращих вузів України. Учні нашої школи із задоволенням слухали про можливі напрямки підготовки, сподіваємось, що ця зустріч допомогла майбутнім студентам обрати професію своєї мрії.