Профорієнтаційна акція «Соціально-психологічний факультет-це гарантія успіху у житті!»

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Покликання школи – розширити уявлення учнів про світ професій, підготувати молоду людину до життя, до праці.

З метою підготовки учнів до свідомого вибіру професії ,підвищення рівня інформованості підлітків з питань профорієнтації, розширення їхніх знань про світ професій 21 листопада 2018 р.до старшокласників школи 53 завітали фахівці соціально-психологічної служби ХДУ Доманчук Д.С та Дикуха В.С з соціально-профорієнтаційною акцією «Соціально-психологічний факультет-це гарантія успіху у житті».

Обговорили проблему безробіття і дефіцит кадрів та

запропонували школярам ряд тестових питань, на основі яких можна сформувати рекомендації з вибору професійного майбутнього, ознайомили зі спеціальностями факультету та дуже весело пограли .

Проведений захід дозволив учням  отримати необхідну інформацію ,а компетентні фахівці , які керували  цим процесом, допомогли у формуванні професійних і соціальних навичок учнівської молоді, використовуючи при цьому різноманітні інноваційні технології, методи, форми проведення. Саме така системна, кропітка робота стимулює активну життєву позицію школярів.

Наприкінці зустрічі заступник директора з виховної  роботи нагадала, що все в наших руках!і І нехай це дійсно буде так.