Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
ПРОФЕСІЯ ЮРИСТА. | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

ПРОФЕСІЯ ЮРИСТА.

У середу 23.01.18 на класну годину до учнів 5-В класу завітала заступник начальника юридичного відділу Ткачук Л.О. з профорієнтаційною роботою. Профорієнтаційна робота проводилася з метою створення умов для усвідомленого професійного самовизначення учнів, за допомогою популяризації та поширення знань в області професій, професійної придатності, професійно важливих якостей людини і професійної кар'єри, будувалася на основі особистісного сприйняття світу професії.

Вона розповіла учням для чого існує професія юриста і що юристи роблять. Дітям сподобалось що саме юристи захищають права людей, і більшість з них захотіли у майбутньому обрати саме цю професію. Ткачук Л.О. розповіла дітям що в її професії потрібні всі шкільні предмети, нащо діти звернули увагу. Учні 5-В класу з захопленням слухали розповідь та побажання Ткачук Л.О. заступника начальника юридичного відділу.