Для сучасного учня важливо розуміти, що свідомий вибір у здобутті освіти – це впевнений крок до здійснення своєї мрій .

Тому 26 жовтня 2018 року для учнів  6-Б класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради була організована та проведена навчальна екскурсія до Смарт-Холдінгу – однієї з найбільших промислово-інвестиційних груп України до складу якої входить Херсонський суднобудівний завод.

Учні отримали цікаву і вичерпну інформацію про завод, про професії : " Складальник корпусів металевих суден " , "Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах ", «Складальник корпусів металевих суден».

Екскурсія викликала в учнів велику зацікавленість .

Класний керівник Рвачова В.В. та її підопічні впевнені , що такі екскурсії сприятимуть підготовці наших учнів до свідомого вибору професії, тому що, як відомо  висококваліфікований фахівець -це основа розквіту держави.