День відкритих дверей в ХДАУ

 В рамках профорієнтаційної роботи учні 9-Б класу, класний керівник Молчанова Н.В., 8 листопада 2018 року відвідали цікавий захід - День відкритих дверей у Херсонському державному аграрному університеті. 

Діти мали змогу ознайомитися з багатою історією університету, узнати яких спеціалістів випускає кожна спеціальність та побачити яскраве студентське життя.

Майбутніх абітурієнтів зустрічали студенти та викладачі. В холі головного корпусу були представлені всі факультети зі своїми спеціальностями. Багато цікавої інформації побачили учні на стендах агрономічного, біолого-технологічного та економічного факультетів, факультету рибного господарства та природокористування, а також факультету водного господарства, будівництва та землеустрою. Викладачі та студенти розповіли багато корисного та цікавого, продемонстрували різні опити з електрикою, вакуумом та навіть левітацією.  

На студентській площі розгорнулася ярмарка «Дари осені – 2018». Всі бажаючі мали змогу купити смаколики, напої та сувеніри, які були виготовлені студентами університету. 

В актовій залі до майбутніх абітурієнтів з вітальним словом звернувся ректор - Кирилов Юрій Євгенович, а також відповідальний секретар приймальної комісії – Панкратьєва Тетяна Леонідівна. 

Все дійство закінчилося концертом студентів. А по закінченню всіх бажаючих пригощали запашною юшкою.Маємо надію, що такі відвідини сприятимуть свідомому вибору майбутньої професії.