Профорієнтаційна робота

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ШКОЛІ
27.11.2017

Якщо людина не знає, до якої гавані вона прямує,

для неї жоден вітер не буде попутним.

                                                        Сенека

СПІВПРАЦЮЄМО З ПРИВАТБАНКОМ
21.03.2018

Не секрет, що в сучасному суспільстві, яке динамічно розвивається та постійно зазнає змін, фінансова грамотність стає невід’ємною складовою успішного майбутнього будь-якої людини. А починати формування основ цих знань потрібно ще в шкільному віці.

Фінансова грамотність – це знання, розуміння, навички та впевненість, які дають змогу людині приймати зважені рішення щодо ефективного управління власними фінансами та раціонально діяти відповідно до конкретних життєвих обставин.

ПРОФЕСІЯ ЮРИСТА.
23.01.2018

У середу 23.01.18 на класну годину до учнів 5-В класу завітала заступник начальника юридичного відділу Ткачук Л.О. з профорієнтаційною роботою. Профорієнтаційна робота проводилася з метою створення умов для усвідомленого професійного самовизначення учнів, за допомогою популяризації та поширення знань в області професій, професійної придатності, професійно важливих якостей людини і професійної кар'єри, будувалася на основі особистісного сприйняття світу професії.

В РАМКАХ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ.
07.02.2018

​  В рамках профорієтаційної роботи школи доценти кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва ХДАУ Керімов А.Н, Козлова О.П., та в.о. начальника навчально-методичного центру довузівської підготовки та міжнародної освіти Романова О.Б.

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ В ЗОШ №53
21.02.2018

У рамках тижня професійної роботи для учнів 9,10,11 класів. 21.02.2018 р. була проведена зустріч з начальником молодіжного центру Палацу молоді і студентів Галиною Побережець, яка зауважила ,що в житті підростаючого покоління важливим є те, що треба зробити правильний вибір щодо отримання майбутньої професії.

Звіт про проведену профорієнтаційну роботу . Cпівпраця з навчальними закладами та громадськістю
22.03.2018
Коледж зв’язку та інформатизації Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова
23.03.2018

Коледж зв’язку та інформатизації Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Коледж є вищим навчальним закладом першого рівня акредитації.

Коледж здійснює прийом: За першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальностями:

123 «Комп’ютерна інженерія»

Запрошення від ХГМТ ОДЕКУ
26.03.2018
Херсонський політехнічнй коледж запрошує.
29.03.2018
День відкритих дверей в економіко-технологічному техніку
02.04.2018

 В рамках профорієнтаційноі роботи колектив досвідчених педагогов, у числі яких викладачі вищої та першої категорії, методисти, кандидати наук, доценти, готує висококваліфікованих молодших спеціалістів та запрошуєдо економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного універсітету.

Тел.0958480290

Навчання здійснюється за державним замовленням(безкоштовно) та на контрактній основі.