Профорієнтаційна робота

Незабутня екскурсія до Херсонської обласної телерадіокомпанії.
07.12.2018

З метою професійного спрямування підростаючого покоління, розширення світогляду школярів та їх уявлення про світ професій 6 грудня учні 4-В класу ЗОШ N53 здійснили незабутню екскурсію до Херсонської обласної телерадіокомпанії.

Знайомство з професіями
05.12.2018

Вдалий вибір професії – це запорука того, що "не марно проживеш вік”, натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

Профорієнтаційна робота – крок у світ професій.
28.11.2018

Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

Профорієнтаційна акція «Соціально-психологічний факультет-це гарантія успіху у житті!»
25.11.2018

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Покликання школи – розширити уявлення учнів про світ професій, підготувати молоду людину до життя, до праці.

День відкритих дверей в ХДАУ
13.11.2018

В рамках профорієнтаційної роботи учні 9-Б класу, класний керівник Молчанова Н.В., 8 листопада 2018 року відвідали цікавий захід - День відкритих дверей у Херсонському державному аграрному університеті.

Пізнавальна екскурсія до лабораторіі фізики
13.11.2018

Учні 8-А класу з вчителем фізики Костерю Світланою Миколаївною відвідали лабораторію фізики та освітніх технологій на базі Херсонського державного університету.  Спочатку , учні прослухали лекцію про альтернативні види енергії та відвідали лабораторію робототехніки. Завідувач астрономічної обсерваторії Сунденко Анна Іванівна провела цікаву екскурсію обсерваторією .

Співпраця з ХДАУ
03.11.2018

З 29 жовтня по 2 листопада в Херсоні працювала Школа кулінарної майстерності для дітей в ХДАУ.

Три хлопця нашоі школи ,учні 7-А класу Гантух Ілля, Трубін Микита, Голубченко Олександр відвідали цю школу та з великим задоволенням  познайомилися зі стравами кухонь народів світу.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХЕРСОНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
02.11.2018

Для сучасного учня важливо розуміти, що свідомий вибір у здобутті освіти – це впевнений крок до здійснення своєї мрій .
30.10.2018

Тому 26 жовтня 2018 року для учнів  6-Б класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради була організована та проведена навчальна екскурсія до Смарт-Холдінгу – однієї з найбільших промислово-інвестиційних груп України до складу якої входить Херсонський суднобудівний завод.

Майбутнім абітурієнтам!День відкритих дверей в ХДУ
30.10.2018

Херсонський державний університет

ЗАПРОШУЄ відвідати  День відкритих дверей 16 листопада с 12.00.