Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота в школі – найефективніший спосіб ознайомити дітей зі світом професій
23.01.2019

 В ЗОШ  №53 ведеться кропітка система роботи, спрямована на надання допомоги учневі у визначенні й виборі конкретної професії ,тому завдання профорієнтаційної  роботи полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення

 

День відкритих дверей
21.01.2019

Запрошуємо Вас на 

Національний університет « Одеська юридична академія» запрошує на навчання на факультет адвокатури
17.01.2019

     

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України
17.12.2018

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України - державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. На честь визнання здобутків у підготовці справжніх професіоналів-рятівників, патріотів нашої країни, навчальному закладу було присвоєне почесне ім’я Героїв Чорнобиля.

Інститут має значний науково-педагогічний потенціал та чудову матеріально-технічну базу, що дає можливість постійно розвиватися відповідно до вимог часу.

Незабутня екскурсія до Херсонської обласної телерадіокомпанії.
07.12.2018

З метою професійного спрямування підростаючого покоління, розширення світогляду школярів та їх уявлення про світ професій 6 грудня учні 4-В класу ЗОШ N53 здійснили незабутню екскурсію до Херсонської обласної телерадіокомпанії.

Знайомство з професіями
05.12.2018

Вдалий вибір професії – це запорука того, що "не марно проживеш вік”, натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

 

Профорієнтаційна робота – крок у світ професій.
28.11.2018

Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

Профорієнтаційна акція «Соціально-психологічний факультет-це гарантія успіху у житті!»
25.11.2018

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Покликання школи – розширити уявлення учнів про світ професій, підготувати молоду людину до життя, до праці. 

День відкритих дверей в ХДАУ
13.11.2018

 В рамках профорієнтаційної роботи учні 9-Б класу, класний керівник Молчанова Н.В., 8 листопада 2018 року відвідали цікавий захід - День відкритих дверей у Херсонському державному аграрному університеті. 

Пізнавальна екскурсія до лабораторіі фізики
13.11.2018

Учні 8-А класу з вчителем фізики Костерю Світланою Миколаївною відвідали лабораторію фізики та освітніх технологій на базі Херсонського державного університету.  Спочатку , учні прослухали лекцію про альтернативні види енергії та відвідали лабораторію робототехніки. Завідувач астрономічної обсерваторії Сунденко Анна Іванівна провела цікаву екскурсію обсерваторією .