Профорієнтаційна робота

Зустріч з представниками Херсонського професійного суднобудівного ліцею.

5 березня 2019 року до школи 53 завітали провідні  фахівці ДНЗ

Наказ про підсумки проведення у школі тижня профорієнтації
04.03.2019
Наказ про підсумки проведення у школі тижня профорієнтації
04.03.2019
Вибір професії
21.02.2019

Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини - завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в місті, районі, регіоні.

КПІ запрошує за рахунок державного бюджету здобути вищу освіту
29.01.2019

Обираючи професію - зроби правильний вибір!
24.01.2019

23 січня 2019 р.до сторшокласників школи  №53 завітав викладач кафедри менеджменту Миколаївської філіі Київського Національного університету культури і мистецтв Шабельник  Наталія Миколаївна.

Профорієнтаційна робота в школі – найефективніший спосіб ознайомити дітей зі світом професій
23.01.2019

В ЗОШ  №53 ведеться кропітка система роботи, спрямована на надання допомоги учневі у визначенні й виборі конкретної професії ,тому завдання профорієнтаційної  роботи полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення

21.01.2019

Запрошуємо Вас на

Національний університет « Одеська юридична академія» запрошує на навчання на факультет адвокатури
17.01.2019

17.12.2018

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України - державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. На честь визнання здобутків у підготовці справжніх професіоналів-рятівників, патріотів нашої країни, навчальному закладу було присвоєне почесне ім’я Героїв Чорнобиля.

Інститут має значний науково-педагогічний потенціал та чудову матеріально-технічну базу, що дає можливість постійно розвиватися відповідно до вимог часу.