Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота в школі – найефективніший спосіб ознайомити дітей зі світом професій
23.01.2019

В ЗОШ  №53 ведеться кропітка система роботи, спрямована на надання допомоги учневі у визначенні й виборі конкретної професії ,тому завдання профорієнтаційної  роботи полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення

21.01.2019

Запрошуємо Вас на

Національний університет « Одеська юридична академія» запрошує на навчання на факультет адвокатури
17.01.2019

17.12.2018

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України - державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. На честь визнання здобутків у підготовці справжніх професіоналів-рятівників, патріотів нашої країни, навчальному закладу було присвоєне почесне ім’я Героїв Чорнобиля.

Інститут має значний науково-педагогічний потенціал та чудову матеріально-технічну базу, що дає можливість постійно розвиватися відповідно до вимог часу.

Незабутня екскурсія до Херсонської обласної телерадіокомпанії.
07.12.2018

З метою професійного спрямування підростаючого покоління, розширення світогляду школярів та їх уявлення про світ професій 6 грудня учні 4-В класу ЗОШ N53 здійснили незабутню екскурсію до Херсонської обласної телерадіокомпанії.

Знайомство з професіями
05.12.2018

Вдалий вибір професії – це запорука того, що "не марно проживеш вік”, натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

Профорієнтаційна робота – крок у світ професій.
28.11.2018

Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

Профорієнтаційна акція «Соціально-психологічний факультет-це гарантія успіху у житті!»
25.11.2018

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Покликання школи – розширити уявлення учнів про світ професій, підготувати молоду людину до життя, до праці.

День відкритих дверей в ХДАУ
13.11.2018

В рамках профорієнтаційної роботи учні 9-Б класу, класний керівник Молчанова Н.В., 8 листопада 2018 року відвідали цікавий захід - День відкритих дверей у Херсонському державному аграрному університеті.

Пізнавальна екскурсія до лабораторіі фізики
13.11.2018

Учні 8-А класу з вчителем фізики Костерю Світланою Миколаївною відвідали лабораторію фізики та освітніх технологій на базі Херсонського державного університету.  Спочатку , учні прослухали лекцію про альтернативні види енергії та відвідали лабораторію робототехніки. Завідувач астрономічної обсерваторії Сунденко Анна Іванівна провела цікаву екскурсію обсерваторією .