Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
Профорієнтаційна робота | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

Профорієнтаційна робота

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ШКОЛІ
27.11.2017

Якщо людина не знає, до якої гавані вона прямує,

для неї жоден вітер не буде попутним.

Сенека

СПІВПРАЦЮЄМО З ПРИВАТБАНКОМ
21.03.2018

Не секрет, що в сучасному суспільстві, яке динамічно розвивається та постійно зазнає змін, фінансова грамотність стає невід’ємною складовою успішного майбутнього будь-якої людини. А починати формування основ цих знань потрібно ще в шкільному віці.

Фінансова грамотність – це знання, розуміння, навички та впевненість, які дають змогу людині приймати зважені рішення щодо ефективного управління власними фінансами та раціонально діяти відповідно до конкретних життєвих обставин.

ПРОФЕСІЯ ЮРИСТА.
23.01.2018

У середу 23.01.18 на класну годину до учнів 5-В класу завітала заступник начальника юридичного відділу Ткачук Л.О. з профорієнтаційною роботою. Профорієнтаційна робота проводилася з метою створення умов для усвідомленого професійного самовизначення учнів, за допомогою популяризації та поширення знань в області професій, професійної придатності, професійно важливих якостей людини і професійної кар'єри, будувалася на основі особистісного сприйняття світу професії.

В РАМКАХ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ.
07.02.2018

​  В рамках профорієтаційної роботи школи доценти кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва ХДАУ Керімов А.Н, Козлова О.П., та в.о. начальника навчально-методичного центру довузівської підготовки та міжнародної освіти Романова О.Б.

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ В ЗОШ №53
21.02.2018

У рамках тижня професійної роботи для учнів 9,10,11 класів. 21.02.2018 р. була проведена зустріч з начальником молодіжного центру Палацу молоді і студентів Галиною Побережець, яка зауважила ,що в житті підростаючого покоління важливим є те, що треба зробити правильний вибір щодо отримання майбутньої професії.

Звіт про проведену профорієнтаційну роботу . Cпівпраця з навчальними закладами та громадськістю
22.03.2018
Коледж зв’язку та інформатизації Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова
23.03.2018

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Коледж є вищим навчальним закладом першого рівня акредитації.

Коледж здійснює прийом: За першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальностями:

123 «Комп’ютерна інженерія»

Запрошення від ХГМТ ОДЕКУ
26.03.2018
Херсонський політехнічнй коледж запрошує.
29.03.2018
День відкритих дверей в економіко-технологічному техніку
02.04.2018

В рамках профорієнтаційноі роботи колектив досвідчених педагогов, у числі яких викладачі вищої та першої категорії, методисти, кандидати наук, доценти, готує висококваліфікованих молодших спеціалістів та запрошуєдо економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного універсітету.

Тел.0958480290

Навчання здійснюється за державним замовленням(безкоштовно) та на контрактній основі.