Третій день табірної зміни

Третій день табірної зміни у пришкільному таборі розпочався, як завжди, з ранкової зарядки. А після смачного сніданку вихованці вирушили на екскурсію до кінотеатру «Multiplex», де на них чекала зустріч з героями мультиплікаційного фільму "Зачарований принц".

Діти із задоволенням поринули у казковий світ пригод, а після перегляду майже кожен констатував всім відому істину: "Добро, як завжди, перемагає зло".

Цього ж дня вихованці мовного загону "Динаміт" з вихователями провели урок ввічливості та етикету, а також урок здоров′я на свіжому повітрі.