Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
Третій день табірної зміни | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

Третій день табірної зміни

Третій день табірної зміни у пришкільному таборі розпочався, як завжди, з ранкової зарядки. А після смачного сніданку вихованці вирушили на екскурсію до кінотеатру «Multiplex», де на них чекала зустріч з героями мультиплікаційного фільму "Зачарований принц".

Діти із задоволенням поринули у казковий світ пригод, а після перегляду майже кожен констатував всім відому істину: "Добро, як завжди, перемагає зло".

Цього ж дня вихованці мовного загону "Динаміт" з вихователями провели урок ввічливості та етикету, а також урок здоров′я на свіжому повітрі.