Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
"Сонечко" | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

"Сонечко"

30 травня - другий день роботи пришкільного табору відпочинку "Сонечко"..

Після смачного сніданку вихованці разом із своїми наставниками були запрошені на свято відкриття табірної зміни. А щоб свято стало веселішим, у гості запросили чарівну пані Кляксу. Вона одразу зачарувала присутніх своєю завзятістю та спритністю. Діти грали в різноманітні ігри, приймали участь у змаганнях між загонами, розучували танцювальні рухи. Сумувати не довелося нікому. В залі панував веселий настрій та лунав запальний сміх. Найбільше запам′ятається всім веселий флеш-моб, який гостя провела з присутніми наприкінці свята. Всі учасники отримали солодкі подарунки. Отже, свято вдалося!  Чекаємо вас, діти, наступного дня, який принесе вам нові враження та зустріч з цікавим.