Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
"Сонечко" | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

"Сонечко"

Сьогодні, 29.05, розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням "Сонечко".

Після розподілу на загони та вирішення організаційних питань з вихованцями було проведено бесіди з безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки.

Також діти мали змогу показати свої художні таланти у конкурсі малюнків на асфальті "Я малюю літо". Конкурс пройшов цікаво та вкотре довів, що у нашій школі навчаються найталановитіші та найкреативніші учні.

А ще наші діти вміють бути дружніми та працювати в команді. Ці вміння вони продемонстрували у спортивних змаганнях-естафетах.