Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
Шостий день табірної зміни | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

Шостий день табірної зміни

Ось уже і шостий день табірної зміни. Почали, як завжди, із  ранкової зарядки та смачненького сніданку. Потім - всі до спортивної зали на командні естафети. Емоцій в залі вирувало стільки, що жоден не зміг всидіти спокійно, адже вболівальники щосили підтримували свої команди.

Після спортивної години і проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності та правил поведінки вихованці дружно вирушили до Херсонського академічного лялькового театру на перегляд чудової музичної вистави «Музичне дерево». Посмішки на обличчях та емоційне обговорення героїв казки свідчили про те, що дітям в театрі дуже сподобалось. Ще б пак! Адже театр – це завжди свято для душі.

завтра наші вихованці відвідають обласну дитячу бібліотеку