Літне оздоровлення

УВАГА.
25.02.2019

Пропозиції щодо оздоровлення на 2018-2019 н.р.

Сьомий день
08.06.2018

Непомітно швидко добігла табірна зміна до своєї серединки. Сьогодні сьомий день перебування наших дітей у пришкільному таборі Сонечко».

Шостий день табірної зміни
05.06.2018

Ось уже і шостий день табірної зміни. Почали, як завжди, із  ранкової зарядки та смачненького сніданку. Потім - всі до спортивної зали на командні естафети. Емоцій в залі вирувало стільки, що жоден не зміг всидіти спокійно, адже вболівальники щосили підтримували свої команди.

04.06.2018

1 червня - день захисту дітей. З нагоди свята та з метою організації повноцінного відпочинку й оздоровлення дітей, адміністрацією пришкільного табору відпочинку "Сонечко" було організовано екскурсію вихованців до музею мореплавства та до літнього майданчику "Мандрівник" КЗ "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради".

Дітям було дуже цікаво оглянути, а іноді, й приміряти експонати музею.  Деякі хлопчики, мов заворожені, розглядали великий морський атлас та  стенди музею.

Третій день табірної зміни
04.06.2018

Третій день табірної зміни у пришкільному таборі розпочався, як завжди, з ранкової зарядки. А після смачного сніданку вихованці вирушили на екскурсію до кінотеатру «Multiplex», де на них чекала зустріч з героями мультиплікаційного фільму "Зачарований принц".

Діти із задоволенням поринули у казковий світ пригод, а після перегляду майже кожен констатував всім відому істину: "Добро, як завжди, перемагає зло".

31.05.2018

30 травня - другий день роботи пришкільного табору відпочинку "Сонечко"..

30.05.2018

Сьогодні, 29.05, розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням "Сонечко".

Час купувати путівки на оздоровлення та відпочинок дітей в ПЗОтВ "КРИЛАТИЙ".
16.04.2018

Шановні батьки! Час купувати путівки на оздоровлення та відпочинок дітей в ПЗОтВ "КРИЛАТИЙ".

Подаруй своїй дитині південне сонце в таборі «КРИЛАТИЙ», тепле море, чисте повітря та спогади, яких вистачить до наступного літа!
10.04.2018

ПЗОтВ “Крилатий” розташований саме на морському узбережжі в санаторно-курортній зоні, що в 8 км від причорноморського міста-курорта Скадовськ; від берега Джарилгацької затоки Чорного моря до найближчої будівлі – 50 м.

На території ПЗОтВ розміщені: