Літне оздоровлення

ЗАПРОШУЄМО НА ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК
26.03.2018

Запрошуємо до дитячого оздоровчого центру "Юнга", де кожна дитина під час літнього відпочинку знайде для себе багато цікавого та отримає незабутні враження!

З питань замовлення та придбання путівок до літнього табору можна звертатися:

- за адресою вул. Дорофеєва, 32

- за телефонами 27-44-66, 27-65-14 моб. 0990326393 ; 0975119243

Международный детский центр "Дельфин"
26.03.2018

Ухоженная территория лагеря с тенистыми аллеями и розариями, развитая инфраструктура спортивных сооружений, хорошие и современные условия проживания, а также приветливость и забота воспитателей обеспечивают интересный и запоминающийся детский отдых. Одновременно МДЦ «ДЕЛЬФИН» принимает до 300 детей.

Подаруй своїй дитині південне сонце в таборі «КРИЛАТИЙ», тепле море, чисте повітря та спогади, яких вистачить до наступного літа!
29.03.2018

ПЗОтВ “Крилатий” розташований саме на морському узбережжі в санаторно-курортній зоні, що в 8 км від причорноморського міста-курорта Скадовськ; від берега Джарилгацької затоки Чорного моря до найближчої будівлі – 50 м.

На території ПЗОтВ розміщені:

• дво-, три-, та одноповерхові спальні корпуси з кімнатами, розрахованими на 2-5 чоловік

10.04.2018

На території ПЗОтВ розміщені:

Час купувати путівки на оздоровлення та відпочинок дітей в ПЗОтВ "КРИЛАТИЙ".
16.04.2018

Шановні батьки! Час купувати путівки на оздоровлення та відпочинок дітей в ПЗОтВ "КРИЛАТИЙ".