Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
«Наша планета – колиска життя, тож бережімо її» | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

«Наша планета – колиска життя, тож бережімо її»

27 квітня учні 3- 4 класів школи 53 взяли участь у екологічному флешмобі «Наша планета – колиска життя, тож бережімо її».Метою цього заходу було допомогти дітям зрозуміти те, що треба не тільки берегти природу, але й відновлювати її. Вирощувати квіти, годувати птахів, садити дерева, не залишати після себе сміття. А ще треба добре вчитися. Бо знання допоможуть зберегти природу від загибелі. Дякуємо чарівним дівчаткам 8-А класу Мильниковоі Вікторіі та Куліш Вікторії за допомогу у проведенні заходу!