Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
Місячник екологічного виховання | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

Місячник екологічного виховання

«Пам’ятайте:те,яким буде світ завтра, залежить від вашх дій сьогодні!Неси добро у світ природи!»-саме  під таким гаслом продовжується місячник єкологіі в школі 53.Екологічні акціі,трудовий десант,участь у літературному конкурсі «Лірика туристичними стежками», створення лепбуків,перегляд презентацій і відеороликів,виховні години, цікаві зустрічі з представниками захисту природних ресурсів, турніри знавців природи, тренінги, 1 місце  в районному конкурсі ерудитів збірної  шкільноі команди 4 класів, збір використаних батарейок,виступ шкільної агітбригади «Запальні дівчата»- це  ще неповний перелік заходів,які проходять в школі 53.Учні нашої школи згодні з висловом відомого педагога В.О. Сухомлинського , що уміння бачити прекрасне навколо- робить людину мудрішою, добрішою,духовно багатою!