Добрі справи

Діти прийняли рішення – воду берегти!
23.03.2018

До Всесвітнього Дня води фахівці еко-освітнього відділу національного парку «Нижньодніпровський» (Херсонська область) 22 березня провели інтерактивний урок в Херсонській школі №53 у 4-Б класі.

Місячник екологічного виховання
16.04.2018

«Пам’ятайте:те,яким буде світ завтра, залежить від вашх дій сьогодні!Неси добро у світ природи!»-саме  під таким гаслом продовжується місячник єкологіі в школі 53.Екологічні акціі,трудовий десант,участь у літературному конкурсі «Лірика туристичними стежками», створення лепбуків,перегляд презентацій і відеороликів,виховні години, цікаві зустрічі з представниками захисту природних ресурсів, турніри знавців природи, тренінги, 1 місце  в районному конкурсі

Зробимо світ краще!
20.04.2018

Учні 5-В класу проявили ініціативу та вирішили під час місячника екологічного виховання допомогти прибрати сміття на території школи, батьки з радістю підтримали їх ініціативу та придбали дітям одноразові перчатки.Творимо світ краще!

«Наша планета – колиска життя, тож бережімо її»
01.05.2018

27 квітня учні 3- 4 класів школи 53 взяли участь у екологічному флешмобі «Наша планета – колиска життя, тож бережімо її».Метою цього заходу було допомогти дітям зрозуміти те, що треба не тільки берегти природу, але й відновлювати її. Вирощувати квіти, годувати птахів, садити дерева, не залишати після себе сміття. А ще треба добре вчитися. Бо знання допоможуть зберегти природу від загибелі. Дякуємо чарівним дівчаткам 8-А класу Мильниковоі Вікторіі та Куліш Вікторії за допомогу у проведенні заходу!

Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку
03.10.2018

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні, це також і День ветерана.

«Від серця до серця»
24.09.2018

Шостий рік поспіль у Дніпровському районі проходить благодійна акція «Від серця до серця», яка об’єднує навколо ідеї милосердя та допомоги.

Стартує екологічна акція «Дуби Шевченка єднають Україну"
10.10.2018

6 жовтня 2018 року в Україні стартувала Національна екологічна акція "Дуби Шевченка єднають Україну".Волонтери та школярі зібрали нові жолуді на насіння в селі Будище, де до цього часу збереглося три унікальні 800-річчні дуба, як

Запрошуємо на зустріч з дитячою творчістю!!!
23.10.2018

Не таємниця, що діти найкраще сприймають інформацію, подану в ігровій формі. Серйозне моралізаторство дорослих швидко стомлює малюків та учнів молодшоі школи. У той же час за допомогою казкових героїв можна пояснити всі ті ж самі істини, але зробити це у легкій, доступній для дитячого розуміння формі. Казки заслужено вважають найпотужнішим інструментом  навчання дітей.