Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sitelaba/public_html/school53.ks.ua/includes/bootstrap.inc on line 1383
Добрі справи | Загальноосвітня школа № 53, м.Херсон

Добрі справи

Діти прийняли рішення – воду берегти!
23.03.2018

До Всесвітнього Дня води фахівці еко-освітнього відділу національного парку «Нижньодніпровський» (Херсонська область) 22 березня провели інтерактивний урок в Херсонській школі №53 у 4-Б класі.

Місячник екологічного виховання
16.04.2018

«Пам’ятайте:те,яким буде світ завтра, залежить від вашх дій сьогодні!Неси добро у світ природи!»-саме  під таким гаслом продовжується місячник єкологіі в школі 53.Екологічні акціі,трудовий десант,участь у літературному конкурсі «Лірика туристичними стежками», створення лепбуків,перегляд презентацій і відеороликів,виховні години, цікаві зустрічі з представниками захисту природних ресурсів, турніри знавців природи, тренінги, 1 місце  в районному конкурсі

Зробимо світ краще!
20.04.2018

Учні 5-В класу проявили ініціативу та вирішили під час місячника екологічного виховання допомогти прибрати сміття на території школи, батьки з радістю підтримали їх ініціативу та придбали дітям одноразові перчатки.Творимо світ краще!

«Наша планета – колиска життя, тож бережімо її»
01.05.2018

27 квітня учні 3- 4 класів школи 53 взяли участь у екологічному флешмобі «Наша планета – колиска життя, тож бережімо її».Метою цього заходу було допомогти дітям зрозуміти те, що треба не тільки берегти природу, але й відновлювати її. Вирощувати квіти, годувати птахів, садити дерева, не залишати після себе сміття. А ще треба добре вчитися. Бо знання допоможуть зберегти природу від загибелі. Дякуємо чарівним дівчаткам 8-А класу Мильниковоі Вікторіі та Куліш Вікторії за допомогу у проведенні заходу!