Конкурс майстрів художнього слова

З метою розвитку й популяризації художнього слова, пошуку та підтримки талановитої, обдарованої молоді, патріотичного виховання 11.05.2018 р.у нашій школі відбувся конкурс на кращого юного декламатора віршів на патріотичну тематику. Школярі 1-4 класів підготували вірші про любов до неньки України, до рідного міста .Кожен вірш був декламований не тільки устами, але йшов із самої глибини серця. Емоційність, виразність, чутливість супроводжували учнів під час своїх виступів. Виступ учасників оцінювався за наступними критеріями: рівень виконавської майстерності, висвітлення художнього образу та сценічна культура. Члени журі відзначили грамотами переможців та оголосили подяки всім учасникам конкурсу.