Булінг- важлива проблема до дітей

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнівської молоді. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг, який можна вважати першим кроком до справжнього насильства та злочинної поведінки. Тому з метою попередження насильства в учнівському середовищі, поширенню булінгу та його видів, 25 квітня інспектором Управління патрульної поліції Оленою Вохтель була проведена зустріч з учнями 7-В класу. Дітям надано поради, як діяти у разі виникнення такої ситуації у школі, до кого звернутись за допомогою. Наприкінці зустрічі учні зробили висновок : «Будьмо толерантними один до одного та до самих себе!»