Архів

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
28.01.2019

ЗАКОН УКРАЇНИ

Верховна Рада України постановляє:

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!
15.01.2019

Юне покоління заведено називати "майбутнім країни", але це "майбутнє" гостро потребує уваги вже зараз.Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ШКОЛІ
08.01.2019

ПОРАДИ БАТЬКАМ:

ЯК ВИРІШУВАТИ ефективно КОНФЛІКТИ У ШКОЛІ?

· При виникненні конфліктів в першу чергу батькам необхідно вислухати думку власної дитини, без оцінки її дій і звинувачень. Атмосфера при бесіді повинна бути довірлива.

· Враховуйте можливість фальсифікації інформації під час її передачі.

· Після цього обговоріть ситуацію, що склалася і акуратно підведіть дитину до думки про те, що причиною сварки стало непорозуміння.

Жовтень - це місячник правових знань.
30.10.2018

26  жовтня 2018 р в гості до школи завітали представники ювенальноі Превенціі та Служби у справах дітей, які провели заходи  на теми: "Права,  обов'язки дітей та відповідальність за правопорушення", а також "Поведінка на канікулах».

Учням та батькам! Безоплатна правова допомога.
30.10.2018

Для забезпечення оперативного реагування на повідомлення про затримання осіб, на звернення громадян про надання правової допомоги та на проблемні питання, які вони порушують, а також для надання роз’яснень законодавства у сфері безоплатної правової допомоги та надання правових консультацій цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги &nd

Конкурс майстрів художнього слова
14.05.2018

З метою розвитку й популяризації художнього слова, пошуку та підтримки талановитої, обдарованої молоді, патріотичного виховання 11.05.2018 р.у нашій школі відбувся конкурс на кращого юного декламатора віршів на патріотичну тематику. Школярі 1-4 класів підготували вірші про любов до неньки України, до рідного міста .Кожен вірш був декламований не тільки устами, але йшов із самої глибини серця. Емоційність, виразність, чутливість супроводжували учнів під час своїх виступів.

Булінг- важлива проблема до дітей
27.04.2018

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнівської молоді. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг, який можна вважати першим кроком до справжнього насильства та злочинної поведінки. Тому з метою попередження насильства в учнівському середовищі, поширенню булінгу та його видів, 25 квітня інспектором Управління патрульної поліції Оленою Вохтель була проведена зустріч з учнями 7-В класу.

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ТА СОЦІАЛЬНІ АСПЕКТИ ПРОБЛЕМИ ЖОРСТОКОГО СТАВЛЕННЯ ДО ДІТЕЙ У РОДИНІ
10.04.2018

Все починається з сім'ї - первинного осередку соціалізації дитини. Саме в цьому середовищі відбувається процес засвоєння індивідом соціальних, моральних, культурних норм та цінностей. Створення моделі сімейних відносин, досвід, який набуває дитина в родині, визначає її індивідуальну поведінку, забезпечує внутрішню конструкцію реальності, на основі якої людина сприймає навколишній світ і діє в ньому.

Громадські організації, що захищають неповнолітніх
03.04.2018

Служба у справах неповнолітніх:

Обласна: м. Херсона, пл. Свободи, 1, тел.: 22-64-87

Міська: м. Херсон, пр. Ушакова, 37, тел.: 26-43-46

Дніпровський район: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, тел.: 55-20-12

Комсомольський район: вул. Суворова, 29, тел.: 26-40-75, 22-63-27

Суворовський район: пл. Свободи, 1, тел.: 26-34-52

Притулок для неповнолітніх: Адреса: с. Степанівка, вул.. Запорізька, 4, тел.: 54-42-01, 53-91-08

Опікунські ради:

Дніпровського району: вул. Перекопська, 166, тел.: 55-60-97

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА - ЦЕ РЕАЛЬНО!
03.04.2018