Звіт директора Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради за 2019/2020 навчальний рік

   У поточному навчальному році педагогічний колектив проводив послідовну і цілеспрямовану роботу щодо виконання завдань, визначених основними законодавчими та нормативними документами освітньої галузі, зокрема пов’язаними з реформою освіти: Законом України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», концептуальними засадами реформування середньої школи «Нова українська школа», новим Державним стандартом початкової освіти, річним планом роботи школи.  У 2019/2020 навчальному році   робота Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради була  спрямована  на вдосконалення освітнього процесу,  створення сприятливих умов для розкриття здібностей і нахилів учнів, формування їх навчальних та життєвих компетенцій. 

   В 2019/2020 навчальному році контингент складав 866 учнів. Було відкрито 28 класів, з них:

 • початкова школа – 12 класів (395 учнів);
 • основна школа – 12 класів ( 406 учнів);
 • старша школа – 2 класи ( 65 учнів);

   Освітній процес забезпечує досвідчений, висококваліфікований творчий педагогічний колектив однодумців, який складає 52 педагогічних працівника. Із нихмають:

 • вищу категорію – 28 працівників;
 • І категорію - 8 працівників;
 • ІІ категорію – 7 працівників;
 • Спеціаліст – 7 працівників;

   Мають звання «вчитель-методист» - 6 працівників, старший учитель – 15 працівників.

  Результативність освітнього процесу – головний показник роботи закладу.

79 учнів (9%) навчаються на високому рівні, 363 учні (43%) навчаються на достатньому рівні, а інші на середньому. Всього високий та достатній рівень навчальних досягнень мають 442 учні (51%).

 На нагородження Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» претендує 1 учень  Якубов Тимур, а на одержання свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою Черватюк Валерія, учениця 9-А класу.

  Для здійснення освітнього процесу в закладі створено 12 класних кімнат та 21 кабінет, з яких атестовані на високому рівні 2 кабінета, на достатньому рівні 8 кабінетів та 4 класні кімнати початкової школи.

            У школі налагоджена ефективна система роботи з виявлення та розвитку обдарованих дітей та створені для цього відповідні умови. Із року в рік зростає кількість учасників та переможців предметних олімпіад, міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та змагань.

        Так, для участі в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт було подано 5 заявок.   На розгляд журі   представлено    5 наукових    робіт   учнів 9-10-х класів: 

    -    Котельникової Софії,   учениці    10-А    класу,     з     теми   «Історичний          

         аспект розвитку бюрократичної системи   України» (учитель  Літвін Н.А.);

 • Котової Владислави, учениці 9-А класу, з теми «Фразеологізми з нумеральним компонентом у німецькомовній картині світу» (учитель  Орешко Ю.Л.);
 • Шевченко Марії, учениці 9-В класу з теми «Застосування математики у художній культурі» (учитель Шеломенцева О.В.);
 • Меленевського Павла, учня 10-А класу з теми «Використання методу no-till у вирощуванні зернових культур» (учитель Рвачова В.В.);
 • Рудченко Марини, учениці 10-А класу з теми «Використання QR-кодів в сучасному житті людини та освітньому просторі» (учитель Пономаренко О.Ю.).

     За результатами трьох етапів міського конкурсу-захисту наукових робіт учениця 9-А класу Котова Владислава  посіла ІІІ місце.   Наукова робота Котової В. була представлена до захисту у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої академії наук України. 

ПІБ УЧНЯ

КЛАС

Наукове

відділення

Наукова секція

МІСЦЕ

ПІБ  ВЧИТЕЛЯ

Котова 

Владислава

9-А

мовознавство

німецька мова

ІІІ

Орешко

Юлія Леонідівна

     Переможець І етапу  (міського) Всеукраїнського конкурсу-захисту     науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

 

          З метою формування дослідницьких умінь, розширення пізнавальних інтересів та світогляду школярів, популяризації наукових знань з природознавства учнів 3-5 класів було залучено до участі в обласному заочному конкурсі «Без кольору, без запаху, без смаку», який проводив комунальний заклад «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.  Переможцями конкурсу стали учні:

 

ПІБ УЧНЯ

КЛАС

ПРЕДМЕТ

МІСЦЕ

ПІБ  ВЧИТЕЛЯ

Десятніков Андрій

4-Б

природознавство

І

Винниченко

Ірина Миколаївна

Білопольський

Олександр

3-А

природознавство

ІІ

Малюта

Олена Миколаївна

 

          У 2019/2020 навчальному в закладі проведено олімпіади з 12 базових дисциплін, які охопили 569 учнів. За рішенням оргкомітету і журі шкільних олімпіад на ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з 12 базових дисциплін було направлено 50 учнів,  з яких 4  здобули перемогу.

Переможці ІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських

олімпіад з базових дисциплін

ПІБ УЧНЯ

КЛАС

ПРЕДМЕТ

МІСЦЕ

ПІБ  ВЧИТЕЛЯ

Андросова Єлизавета

10-А

інформаційні технології

ІІ

Кітік

Світлана Вікторівна

Черватюк Валерія

9-А

 хімія

ІІІ

Афоніна

Олена Геннадіївна

Плохенко Поліна

8-Б

українська мова і література

ІІІ

Проніна

Надія Олександрівна

Меленевський Павло

10-А

екологія

ІІІ

Рвачова

Вікторія Вікторівна

 

           Упродовж 2019/2020 навчального року здійснювалася активна робота із залучення учнів школи до участі у різноманітних заочних інтелектуальних конкурсів Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, де  діти розкривають творчі здібності та здобувають призові місця. Це Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика та  Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможець ІІ етапу (міського)   Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ПІБ УЧНЯ

КЛАС

МІСЦЕ

ПІБ  ВЧИТЕЛЯ

Бойко  Олександр

6-А

ІІІ

Проніна

Надія Олександрівна

           Учні  2-11-х класів беруть активну участь у Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер», у Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок», у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», Всеукраїнському країнознавчій грі «Соняшник», міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower», демонструючи високі результати. Усього було 748 учасників.

   Методична робота з педагогічними кадрами – одна з найбільш важливих ланок навчально-виховного процесу; це – систематична колективна та індивідуальна діяльність, спрямована на підвищення науково-теоретичного, загальнокультурного рівня і професійної майстерності кожного вчителя. Основними формами методичної роботи з педагогічними кадрами були педагогічна рада, методична рада, методичні об’єднання вчителів-предметників, методичне об’єднання класних керівників; науково-практичні семінари, інструктивно-методичні наради, самоосвіта.

  Самовдосконалення – важливий  аспект творчої діяльності педагогів. Із цією метою вчителі школи приймали участь у міських, обласних, республіканських семінарах,вебінарах, проводили майстер-класи.

   Вчителі школи приймають участь в Всеукраїнському проєкті TREX «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» . В  рамках цього проекту вчителі Проніна Н.О., Одінцова С.Г., Аліфанова Ю.М., Скороход С.М., Літвін Н.А., Москаленко Л.О. пройшли тренінги «Викладання інфо-медійної грамотності на уроках мистецтва, української мови, історії» та провели показові уроки.

   Рвачова В.В. взяла участь у онлайн-тренінгу «Медіація в школі» в рамках проекту «Школа Миру».

  32 вчителя пройшли навчання та тестування із цифрової грамотності( просунутий рівень) «Цифрові навички для вчителів», «Онлайн - сервіси для вчителів» на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

  Вчителі школи ( Рвачова В.В., Соловйова І.І.) успішно завершили онлайн-курс «Ключеві уміння 21-го століття» на платформі EdEra/

  У рамках «Предметних днів» були проведені предметні тижні початкової школи; образотворчого мистецтва,художньої культури; історії та правознавства; російської мови та світової літератури; іноземних мов; предметів природничого циклу; математики та фізики.

   У 2019 році всі  вчителі початкових класів пройшли курси підвищення кваліфікації : «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти», та отримали сертифікат, який дає право викладати в 1 класі Нової української школи.

Під час карантину проводилися  он-лайн уроки, віртуальні екскурсії, свято  присвячене закінченню навчального року з використанням різноманітних освітніх платформ. Група вчителів прийняла участь в створенні  відео уроків для учнів Нової  української школи:

 • Соловйова І.І. - урок математики, 1 клас «Знаходження невідомого зменшуваного. розв’язування задач на знаходження невідомого зменшуваного».
 • Прокоф´єва Т.М.- урок математики,2 клас «Збільшення або зменшення числа у кілька разів».
 • Малюта О.М.- урок української мови,3 клас « Розпізнавання часових форм дієслова.»
 • Новікова Ю.В.-урок математики ,4 клас « Задачі на спільну роботу».
 •   Винниченко І.М.- урок математики ,4 клас « Ділення складеного іменованого числа на двоцифрове натуральне число», а також вчителі старшої школи : Рвачова В.В. ( географія - 7 клас, географія - 8 клас), Остапішина О.Є ( біологія – 9 клас, біологія – 11 клас), Літвін Н.А. ( історія України – 10 клас, історія України – 11 клас).

     В 2019/2020 навчальному році вчителі   методичного об’єднання  початкових класів традиційно  провели  семінар для слухачів курсів ХАНО з  теми «Сучасний інструментарій педагога».  Вчителі Соловйова І.І., ЧижоваО.О., КрушинськаО.В., МалютаО.М. провели відкриті уроки, продемонструвавши сучасні інноваційні технології   навчання, які створюють комфортні умови для навчання, розвитку та виховання дітей.  Результатом інноваційної діяльності є підвищення в учнів інтересу до навчання, рівня їх компетентностей з предметів.

  Вчителі природничих дисциплін : Рвачова В.В., Остапішина О.Є., Афоніна О.Г., Фомін І.С. провели майстер-клас для слухачів курсів ХАНО «Креативне мислення».

   У закладі створено особистісно орієнтовану систему виховної роботи, що протягом навчального року здійснювалась на діяльнісній та проектній основі та охоплювала різні аспекти формування особистості школяра – виховання інтересу до навчання, національне-патріотичне та громадянське виховання,формування навичок здорового способу життя, фізичне та моральне виховання, правова освіта та превентивне виховання, естетичне та трудове виховання. Працюючи над реалізацією завдань виховної роботи закладу, педагогічний колектив організував і проводив різноманітні заходи, що забезпечували виховну роботу в усіх її напрямках.

   Виконання виховного процесу забезпечували 28 класних керівників, рада школи, шкільний парламент «СТАРК», президент парламенту Бовсуновська Руслана, батьківський комітет, піклувальна рада, представники громадських організацій.

    У школі працює 21 гурток в яких охоплено 470 учнів: художньо-естетичного, спортивного, військово-патріотичного, краєзнавчого, екологічного, туристичного та іншого спрямування.

   Учні школи брали участь у районних (міських)  конкурсах та змаганнях :

Фізкультурно-спортивне виховання.

п/п

Змагання з видів спорту

Результативність

Відповідальний

1.

Спортивне орієнтування

Участь

Сухомлинов   О.В.

2.

Старти надій

Участь

Сухомлинова Т.М.

3.

Футбол «Шкіряний м’яч»

Участь

Кукуленко В.А.

4.

Футбол

ІІІ місце в зоні

Сухомлинов   О.В.

5.

Стрільба

Участь

Кукуленко В.А.

6.

Баскетбол

ІІІ місце в зоні

Сухомлинов   О.В.

7.

Шахи

І місце в районі

Прокопенко М.Ю.

Художньо-естетичне виховання.

№з/п

Назва конкурсу

Результативність

1.

Міський конкурс авторів віршованої поезії «Моє місто любов’ю зігріте”

ІІ,ІІІ місце

2.

Районний конкурс читців «Лунай прекрасна наша мова»

ІІ місце

3.

Міський конкурс образотворчого мистецтва «Барви рідного міста»

ІІ,ІІІ місце

4.

Міський етап обласного конкурсу мійстрів художнього читання «Наша земля Україна»

ІІ місце

5.

Районна виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Природа рідного краю -2019»

Лауреат

6.

Районний конкурс творчих робіт «СНІДу – НІ!»

Переможець

7.

Обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка»

І,ІІ,ІІІ місце

8.

Обласний конкурс-виставка різдвяних  композицій «Дотик янгола»

ІІІ місце

9.

Обласний фестиваль – конкурс фольклорного мистецтва «Україна колядує»

ІІ місце

10.

Міський конкурс творчих робіт «Подорож від 101 до 104»

Лауреат

11.

Районний етап обласного конкурсу авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж»

Лауреат

12.

Обласний конкурс авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж»

І місце

13.

Районний етап фестивалю дитячих хореографічних колективів «Таврійське розмаїття»

Переможець

14.

Міський фестиваль естрадної пісні «Кришталеві нотки»

І місце

15.

Районний конкурс міні-агітбригад «Лікар Нехворайко»

ІІІ місце

16.

Міський фестиваль хореографічних колективів «Таврійське розмаїття»

І місце

17.

Обласний фестиваль «Поетичний камертон Ліни Костенко : патріотичні лейтмотиви»

Участь

18.

Обласний конкурс «Таврійський барво грай – онлайн»

 

19.

Міський етап Всеукраїнського заочного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії»

І,ІІ місце

20.

Районний етап міської інтелектуальної гри «Ерудит – молодша ліга»

Активна участь

21.

Всеукраїнський конкурс «Охорона праці очима дітей»

Участь

22.

Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»

 

23.

Районний конкурс команд-екіпажів «Лікар Нехворайко»

ІІІ місце

24.

Районний конкурс  талантів «Зірка року».

Переможець

25.

Обласний заочний конкурс «Без кольору,без запаху, без смаку»

І,ІІ місце

26.

Міський конкурс творчих робіт «Ні туберкульозу!»

Переможець,лауреат

27.

Міський конкурс творчих робіт «Ми проти паління!»

 

28.

Районний конкурс серед учнів учнівського самоврядування «Лідер року – 2020»

Переможець

Національно – патріотичне виховання.

Назва конкурсу

Результативність

1.

Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»

Участь

2.

Районний фестиваль патріотичної пісні «Рядки, опалені війною»

Переможець

3.

Міський конкурс «Козацькими стежинами»

ІІІ місце

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Туристсько-краєзнавче виховання.

Назва конкурсу

Результативність

1.

Міський конкурс «Знавці міста Херсона»

ІІ місце

2.

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина»

Участь

3.

ІV Міжнародний конкурс наукових і мистецьких робіт ім..Маніяка та Л.Коваленко

Участь

4.

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятуватися від забуття»

Участь

Екологічне виховання.

Назва конкурсу

Результативність

1.

Міська екологічна  акція  на кращу екологічну сумку «Еко-сумка – стильно , модно , креативно»

Участь

2.

Міський конкурс малюнків «Чисте місто Херсон»

Участь

3.

Районна акція «Допоможемо зимуючим птахам»

Участь

Волонтерська діяльність

Назва конкурсу

1.

Обласна благодійна акція «Сонечко в долонях»

2.

Районна Благодійна акція «Яблучко»

3.

Районна Благодійна акція «Ялинка»

4.

Районна Благодійна акція «Від серця до серця»

5.

Районний конкурс «Волонтер року – 2019» (Переможець)

6.

Всеукраїнська акція «Наймасовіша кількість добра.

 

 Однією із задач   освітнього процесу є формування ціннісного ставлення до себе - вміння цінувати себе як унікальну та неповторну особистість, знати наслідки негативного впливу шкідливих звичок на здоров'я, прагнення бути фізично здоровою людиною. У зв’язку з цим протягом 2019/2020 навчального року з учнями у школі проводилась робота щодо  безпеки життєдіяльності та запобігання дитячого травматизму: Тиждень безпеки дорожнього руху, Тиждень безпеки життєдіяльності, Тиждень профілактики правопорушень, Тиждень пожежної безпеки, Підсумковий тиждень із знань безпеки життєдіяльності, бесіди, ігри, усні    присвячені правилам збереження здоров’я та життя, пропаганді здорового способу життя та правомірної поведінки  дітей.

            Щомісячно класними керівниками проводяться бесіди щодо попередження нещасних випадків, бесіди з правил дорожнього руху, з пожежної безпеки, з пропаганди здорового способу життя, організовуються вікторини, конкурси, екскурсії, зустрічі з інспекторами ДАІ, кримінальної міліції, лікарями тощо.

           Успішним є поєднання роботи з охорони життя й здоров’я з проведенням занять із цивільного захисту; випускаються плакати, бюлетені на різні теми. 

           У вестибюлі школи оформлено стенди з наочністю про безпеку дорожнього руху, пожежну безпеку, цивільний захист.

           Педагогічним колективом проведено певну роботу, здійснено велику кількість різноманітних заходів з пропаганди здорового способу життя, забезпечено викладання курсу «Основи здоров’я», що позитивно вплинуло на зменшення випадків травмування учнів під час освітнього процесу.

 

Моніторинг стану травматизму

з/п

Навчальний рік

Всього учнів у школі

Під час навчально-виховного процесу

Побутові

Всього

травмовано

які підлягають обліку

 

 

які  не підлягають обліку

(мікротравми)

1

2017/2018

навчальний рік

836

 

 

-

2

58

60

2.

2018/2019  навчальний рік

856

-

2

40

42

3.

2019/2020  навчальний рік

874

-

1

43

44

 

 

ВИДИ  ТРАВМУВАННЯ  УЧНІВ У  ПОБУТІ

 

навчальний рік

всього травмованих дітей

у побуті

з них

 

елек-тро

отруєння

вибух, вибу-хові прис-трої

пожежі, вогонь

тілесні ушкодження, нанесені іншими особами

під час гри

спортивні

під час ожеледиці

укуси собак

 інші

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

10

 

11

2017/2018

58

-

-

-

-

-

23

14

3

-

18

 

 

2018/2019

 

40

-

-

-

-

-

22

3

-

-

15

2019/2020

43

-

-

-

-

-

21

5

-

-

17

 

   Станом на 01.09.2020 року учні школи забезпечені підручниками на 96%.  Отримано підручники для учнів 2, 6, 11-го класів у кількості 1843 примірника. Бібліотечний фонд складається з 26 106 примірників, з них підручників – 19 748. Бібліотека обладнана комп’ютерами для користувачів, стендами: «Книжкова лікарня».

   У жовтні в школі відбувся щорічний Всеукраїнській місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Бібліотека Нової Української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». У  рамках місячника  було проведено 8 заходів, в яких взяли участь 600 учнів вікової категорії від 6 до 15 років. Учні молодшої школи взяли участь у бібліотечному уроці «Ключ від бібліотеки». Вперше для учнів молодшої школи було проведено Флешмоб «Казка на кінчику пензля».

 39 книжок художньої літератури надійшло до бібліотеки під час акції «Подаруй бібліотеці книгу».

   Бібліотека школи бере активну участь у Херсонському обласному фестивалі книги та читання «Книжковий Миколай». Під час фестивалю учні 2-х класів познайомилися з творчістю письменника Євгенії Пірог. Для учнів 4-х класів була проведена творча зустріч з письменницею Валентиною Ветрук, для учнів 5-х класів було проведено  презентацію книги «Коти вояки».

Досягнення шкільної бібліотеки у 2019 \2020 навчальному році:

 1. Всеукраїнський конкурс коміксів « ЧитайСвіт» у м. Києві – Віжічанін Владислав , 2-Б клас –ІІ місце
 2. Всеукраїнський конкурс коміксів « ЧитайСвіт» у м. Києві –  Мельник Л.С., завідувач бібліотекою ,відзнака
 3. 3. Обласний інтелектуальний турнір « Ігри патріотів»  - Аліфанова Вікторія,учениця 4-Б класу, І місце
 4. Всеукраїнський конкурс « Шкільна бібліотека – 2020» - Мельник Л.С., завідувач бібліотекою, ІІІ місце у номінації «Бібліотека – територія читання»

 Протягом року працювала соціально-психологічна служба, яка  ставила перед собою такі завдання:

виявлення труднощів учнів, які перешкоджали їх ефективному навчанню та взаємодії у шкільному колективі;

дослідження індивідуальних особливостей учнівських колективів та окремих учнів, яке сприяло їх інтеграції у шкільне середовище;

співпраця з педагогами школи, надання їм рекомендацій для всебічного розвитку та успішної взаємодії з учнями під час навчально-виховного процесу;

підтримка учнів, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують додаткової уваги і соціально-психологічного супроводу;

сприяння професійному самовизначенню учнів старших класів.

  Діагностичною та корекційно-розвивальною роботою були охоплені учнів школи:

-   проведено діагностично-прогностичний скринінг, визначено готовність до навчання  учнів перших класів; 

-   вивчено рівень адаптації учнів 1, 5-х класів;

-   визначено готовність учнів 4-х класів до навчання в середній ланці;

-   проведено тест шкільної тривожності (за Філіпсом);

-   досліджено кризу підліткового віку, виявлено рівень агресивності учнів 8-х класів;

-   досліджено схильність до аутоагресивної поведінки учнів 7-11-х класів (за  методикою Почебут).

Фінансово-господарська діяльність

    Протягом останніх років приділяється багато уваги створенню сприятливих умов для навчання та праці.

  На сайті школи розміщена публічна інформація про всі кошти, які надходять на розвиток нашого закладу: http://53.ks.ua/shkola/batkam/batkivskii-komitet

Заплановано бюджетом:

 • Нарахування заробітної плати за січень-травень 2020 року – 3 755 919,61грн.
 • Податок на заробітну плату – 830 418,67грн.
 • Оплата комунальних платежів за січень-травень:

електропостачання – 34 666,50 грн.;

водопостачання – 4 893,52 грн;

вивіз сміття – 10 559,30 грн;

теплопостачання – 355 467,24 грн;

інше – 4 530,69 грн.

 • Інші видатки – 15 3092,87  грн.:
 • 4 вікна ( 3-й поверх старшої школи), протирочна машина для овочів – 44 570,00 грн;
 • 5 вікон на харчоблоці – 60 972,00 грн;
 • встановлення внутрішньої мережі для швидкого Інтернету – 44 459,98 грн;
 • поточний ремонт водопостачання на подвір’ї школи – 3 090,89 грн.

За кошти Благодійного фонду «Добра справа» було придбано/здійснено:

за червень-вересень 2019 року

1. Придбання господарських товарів (дезенфікуючі, миючі засоби, засоби від плісняви, тощо...) - 938,70 грн

2. Ремонт насоса у котельні ( зварювальні роботи, заміна зношених частин, виконання робіт) - 2 633, 62 грн

3. Встановлення 4х вікон на третьму поверсі старшої школи - 6 776 грн.

    - демонтаж-монтаж вікон - 2 800 грн.

   - установка відливів. підвіконня - 1 776 грн.

   - шпаклівля 4х вікон - 2 200 грн

4. Ремонтні роботи по підготовці школи до нового навчального року ( фарбування холу, коридорів 2,3 поверху старшої школи, коридорів 2,4 корпусів початкової школи, поребрика вулиці ) - 9 480,80 грн

5. Встановлення кабінок у жіночу вбиральню та перегородки у чоловічу вбиральню - І,ІІ,ІІІ та ІV корпусів початкової школи - 39 200 грн

6. Придбання канц. товарів - 739,00 грн

7. Проплата Інтернету - 724,00 грн

Жовтень 2019 р.

1. Господарські товари ( дезенфікуючі, миючі засоби) - 246,78 грн

2. Спец.одяг (для робітника) - 625,00 грн

3. Налаштування піаніно у каб. музики - 250,00 грн

4. Ремонт даху  ІІ та ІІІ корпусу початкової школи та їдальні: 6 200 грн – матеріали; 2 600 грн - робота

5. Ремонт опалювальної системи малого спортивного залу І-го корпусу - 4 370,00 грн (матеріали та робота)

6. Заміна зливних  бачків у туалеті 4-го корпусу початкової школи ( 2 бочка) - 600,00 грн

7. Предбання будівельних матеріалів для поточного ремонту (дріт, ізоляційна стрічка, коло відрізне, тощо...) - 208,00 грн

8. Оплата Інтернету - 181,00 грн

9. Оплата документів для методичного кабінету - 60, 00 грн

10. Обрізка гілок дерев - 270,00 грн

Листопад  2019 р.

1. Господарські товари ( метла, граблі, дезенфікуючі - миючі засоби, перчатки) - 1 151, 40 грн

2. Заміна сміттєвого баку - 4 085, 90 грн

3. Канц. товари ( папір для ксерокса, алфавітна книга, журнал обліку

руху учнів ) - 2 122, 00 грн

4. Заміна 2 вікон у каб. 332 ( 6-Б клас., кл.керівник Афоніна О.Г.) - батьківські кошти

5. Оплата Інтернету - 181, 00 грн

6. Придбали жалюзі на вікна у каб. 229 ( 5-В клас., кл.керівник Костерна С.М. ) - батьківські кошти

7. Будівельні матеріали для поточного ремонту ( степлер, скоби, саморізи, цемент, клей) - 394,00 грн

Грудень 2019 р.

1. Господарські товари ( колесо у тележку; тестер, ізолента, селікон) - 845 грн

2. Канц. товари ( журнал обліку вхідної документації, папір для ксероксу ) - 530 грн

3. Оплата Інтернету - 181, 00 грн

4. Заміна світильників на сучасні у каб. 2.1. ( кл.керівник С.А. Чорна) - батьківські кошти

5. Привіз одномісних парт НУШ зі ЗОШ №24 ( 101 комплект) - 450, 00 грн

6. Заміна розжарювальних ламп на енергозберігаючі ( 15 шт.х 105 грн) - 1 575 грн

7. Ремонт водопостачання до рукомийників - 600 грн

8. Косметичний ремонт підлоги ( коридор школи, каб. музики, роздягальня) - 200 грн

9. Косметичний ремонт бачків туалетів ( корп.4; корп 2) - 186,00 грн

10. Ремонт лавок у жіночій роздягальні - 79,80 грн

Січень 2020р

1. Господарські товари (фарба  для забора; лампочки, чистячі, миючі, дезинфікуючі) - 707, 40 грн

2. Канцелярські товари ( папір для ксероксу; папки) - 350,00 грн

3. Оплата Інтернету - 181, 00 грн

4. Ремонт бака для сміття - 1 350,00 грн

5. Аварійний ремонт водопостачання у школі - 4 730,00 грн

6. Заміна запорного крана на водопідведенні до школи - 367,75 грн

7. Заміна старої дошки у класі музики -  1 353,00 грн

8. Заміна ламп на енергозберігаючі у коридорі школи ( 10 ламп) - 750 грн.

Лютий 2020 р

1.Оплата Інтернету - 217, 00 грн

2. Купівля нового унітазу - 555,00 грн

3. Косметичний ремонт 3-го корпуса (штукатурка стін, фарбування) - 381.20 грн

4. Косметичний ремонт каб 336, англійська мова для поч.школи ( зав.кабінетом Карюхіна В.О.) - 1 500 грн ( кошти зав. кабінетом)

5. Купівля дрелі-шуруповерта - 2 586,00 грн

  Березень  2020 р

1. Ремонт вхідних дверей - 2 310 грн

2. Фарбування та монтаж шведської стінки у спортивній залі - 400,00 грн

3. Купівля перфоратора - 1 993 грн

4. Для поточних ремонтних робіт ( дюбеля, пензли малярні, вінт) - 240,30 грн

Квітень 2020 р

1. Оплата Інтернету ( за 2 місяці) - 440,00 грн

2. Покос трави ( бензин, ліска) - 249,00 грн

Травень 2020 р

1. Оплата Інтернету - 229,00 грн

2. Покос трави - 1 411,40 грн

Загальна сумма - 118 185,05 грн

Залишок - 8 200,00 грн