Соціально-психологічна служба

Поради психолога
01.05.2011

ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЩО:

1. Якщо дитину постійно критикують - вона вчиться ненавидіти.
  2. Якщо дитина живе у ворожнечі - вона вчиться агресивності.
  3. Якщо дитину висміюють - він стає замкнутим.
  4. Якщо дитина росте в докорах - вона вчиться жити з почуттям провини
  5. Якщо дитина росте в терпимості - вона вчиться вірити в себе.
  6. Якщо дитину підбадьорюють-он вчитися вірити в себе.
  7. Якщо дитину хвалять - вона вчиться бути вдячним.
  8. Якщо дитина росте в чесності - вона вчиться бути справедливим.
  9. Якщо дитина росте в безпеці - вона вчиться вірити в людей.
  10. Якщо дитину підтримувати - він вчиться цінувати себе.
  11. Якщо дитина живе в розумінні і дружелюбності - вона вчиться знаходити любов у цьому світі.
Соціально-психологічна служба
01.05.2011

Соціально-психологічна служба школи № 53 м.Херсона здійснює соціально-психологічне вивчення дітей та організацію індивідуального підходу до кожного учня.

Робота ведеться за різними напрямками:

Как лучше подготовиться к экзамену
16.05.2011

- Начинай готовиться к экзамену заранее, понемногу, по частям, сохраняя спокойствие.

- Если очень трудно собраться с силами и с мыслями, постарайся запомнить сначала самое легкое, а потом переходи к изучению трудного материала.

- Ежедневно выполняй упражнения, способствующие снятию внутреннего напряжения, усталости, достижению расслабления

Рекомендации по поведению до и в момент экзамена

Психологічна служба школи
21.07.2014
Підготовка до ДПА. Пам"ятка для учнів
01.04.2015

Під час підготовки до ДПА дуже важливо пригадати як найефективніше запам’ятовувати матеріал, як знімати емоційну напругу та виходити зі стресових ситуацій та як поводити себе під час екзамену. Тож коротко про всі ці моменти ми і поговоримо….
«Методи активного запам'ятовування»
Метод ключових слів

Фото-звіт соціально-психологічної служби
16.09.2016
«ТВОЄ ЖИТТЯ В ТВОЇХ РУКАХ»
20.09.2016

19.09.2016р. в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради було проведено розширені засідання Клубу правових знань разом з Радою профілактики в рамках місячника безпеки життєдіяльності для учнів 8-11 класів на тему: «Твоє життя в твоїх руках» (профілактика вибухонебезпечних предметів, наркотичних речовин, попередження злочинності, відповідальність, дотримання правил дорожнього руху).