Соціально-психологічна служба

Правове виховання школярів
11.03.2021

Сьогодні надто актуальною є проблема зростання правопорушень серед молодіжного середовища. Саме тому, до нашої школи завітали заступник начальника Дніпровської РВ філії «Центр пробації» Михайлова Ю.С. , старший інспектор СЮП ХРУП Левицька Н.В. та прокурори Херсонської місцевої прокуратури Лавріщева В.П., Недбайло І.Г. та провели для учнів старших класів правову годину на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ДЛЯ ЖЕРТВ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА
27.01.2021

Сервіс цілодобово доступний за номером

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ

Спілкуючись з дітьми, неохідно частіше нагадувати собі:

1.       Перед нами — діти.Вони поводять себе як діти.

2.       Буває, що їхня поведінка діє нам на нерви.

Рекомендації МОЗ щодо організації навчання в освітніх закладах.

За цим посиланням https://fex.net/uk/s/2nflpn2 знаходиться:

• відеоролик про нову культуру поведінки у школах;
  • мультяшний відеоролик для дітей;
  • презентація рекомендації для навчального процесу в умовах карантину.

"Національний план дій, щодо прав дитини"
05.03.2020
Поради психолога,щодо виховання важких підлітків
04.02.2019

Як упоратись з підлітком? Що ж трапилось з цією милою маленькою дитиною, яка була в нас кілька років тому? Підлітки можуть бути дуже складними, і це не має дивувати вас з огляду на всі зміни перехідного віку, з якими їм доводиться зіштовхуватися. Вам доведеться бути дуже терплячими, щоб упоратись з цим.Попри те, що ви колись самі були підлітками й, можливо, складними для своїх батьків, від вас, проте, потрібно буде багато праці, щоб зрозуміти, через що доводиться проходити вашій дитині. Ви маєте налагодити зв’язок із нею.

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ШКОЛІ
08.01.2019

ПОРАДИ БАТЬКАМ:

ЯК ВИРІШУВАТИ ефективно КОНФЛІКТИ У ШКОЛІ?

· При виникненні конфліктів в першу чергу батькам необхідно вислухати думку власної дитини, без оцінки її дій і звинувачень. Атмосфера при бесіді повинна бути довірлива.

· Враховуйте можливість фальсифікації інформації під час її передачі.

· Після цього обговоріть ситуацію, що склалася і акуратно підведіть дитину до думки про те, що причиною сварки стало непорозуміння.

УВАГА.

Десять заповідей для мами і тата майбутнього першокласника
08.10.2018

· Починайте «забувати» про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу дома, визначте коло її обов’язків. Зробіть це м’яко: «Який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд».

· Визначте загальні інтереси. Це можуть бути пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).

Консультаціях у фахівців соціально-психологічної служби
08.10.2018

В кожному класі є один, або декілька учнів, в яких існують труднощі в навчанні або спілкуванні, які мають знижену мотивацію до навчання, є неуважні, непосидючі, сором’язливі, або, навпаки, їх поведінка надто демонстративна. Звичайно всі ці чинники впливають на рівень успішності. Абсолютно зрозуміло, що така поведінка є наслідком, а що ж стало причиною? На це запитання не можна відповісти однозначно, адже причин безліч, і в кожної дитини вона своя!