Соціально-психологічна служба

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ШКОЛІ
08.01.2019

ПОРАДИ БАТЬКАМ:

ЯК ВИРІШУВАТИ ефективно КОНФЛІКТИ У ШКОЛІ?

· При виникненні конфліктів в першу чергу батькам необхідно вислухати думку власної дитини, без оцінки її дій і звинувачень. Атмосфера при бесіді повинна бути довірлива.

· Враховуйте можливість фальсифікації інформації під час її передачі.

· Після цього обговоріть ситуацію, що склалася і акуратно підведіть дитину до думки про те, що причиною сварки стало непорозуміння.

УВАГА.

Десять заповідей для мами і тата майбутнього першокласника
08.10.2018

· Починайте «забувати» про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу дома, визначте коло її обов’язків. Зробіть це м’яко: «Який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд».

· Визначте загальні інтереси. Це можуть бути пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).

Консультаціях у фахівців соціально-психологічної служби
08.10.2018

В кожному класі є один, або декілька учнів, в яких існують труднощі в навчанні або спілкуванні, які мають знижену мотивацію до навчання, є неуважні, непосидючі, сором’язливі, або, навпаки, їх поведінка надто демонстративна. Звичайно всі ці чинники впливають на рівень успішності. Абсолютно зрозуміло, що така поведінка є наслідком, а що ж стало причиною? На це запитання не можна відповісти однозначно, адже причин безліч, і в кожної дитини вона своя!

Громадські організації, що захищають неповнолітніх
03.04.2018

Служба у справах неповнолітніх:

Обласна: м. Херсона, пл. Свободи, 1, тел.: 22-64-87

Міська: м. Херсон, пр. Ушакова, 37, тел.: 26-43-46

Дніпровський район: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, тел.: 55-20-12

Комсомольський район: вул. Суворова, 29, тел.: 26-40-75, 22-63-27

Суворовський район: пл. Свободи, 1, тел.: 26-34-52

Притулок для неповнолітніх: Адреса: с. Степанівка, вул.. Запорізька, 4, тел.: 54-42-01, 53-91-08

Опікунські ради:

Дніпровського району: вул. Перекопська, 166, тел.: 55-60-97

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ
21.03.2018

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить не тільки доля кожної конкретної дитини, а й розвиток суспільства в цілому.

Базовим документом, спрямованим на захист дітей, є Конвенція про права дитини, прийнята Організацією Об'єднаних Націй.

«ТВОЄ ЖИТТЯ В ТВОЇХ РУКАХ»
20.09.2016

19.09.2016р. в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради було проведено розширені засідання Клубу правових знань разом з Радою профілактики в рамках місячника безпеки життєдіяльності для учнів 8-11 класів на тему: «Твоє життя в твоїх руках» (профілактика вибухонебезпечних предметів, наркотичних речовин, попередження злочинності, відповідальність, дотримання правил дорожнього руху).

Фото-звіт соціально-психологічної служби
16.09.2016
Підготовка до ДПА. Пам"ятка для учнів
01.04.2015