Соціально-психологічна служба

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ

Спілкуючись з дітьми, неохідно частіше нагадувати собі:

1.       Перед нами — діти.Вони поводять себе як діти.

2.       Буває, що їхня поведінка діє нам на нерви.

Рекомендації МОЗ щодо організації навчання в освітніх закладах.

За цим посиланням https://fex.net/uk/s/2nflpn2 знаходиться:

• відеоролик про нову культуру поведінки у школах;
  • мультяшний відеоролик для дітей;
  • презентація рекомендації для навчального процесу в умовах карантину.

"Національний план дій, щодо прав дитини"
05.03.2020
Поради психолога,щодо виховання важких підлітків
04.02.2019

Як упоратись з підлітком? Що ж трапилось з цією милою маленькою дитиною, яка була в нас кілька років тому? Підлітки можуть бути дуже складними, і це не має дивувати вас з огляду на всі зміни перехідного віку, з якими їм доводиться зіштовхуватися. Вам доведеться бути дуже терплячими, щоб упоратись з цим.Попри те, що ви колись самі були підлітками й, можливо, складними для своїх батьків, від вас, проте, потрібно буде багато праці, щоб зрозуміти, через що доводиться проходити вашій дитині. Ви маєте налагодити зв’язок із нею.

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ШКОЛІ
08.01.2019

ПОРАДИ БАТЬКАМ:

ЯК ВИРІШУВАТИ ефективно КОНФЛІКТИ У ШКОЛІ?

· При виникненні конфліктів в першу чергу батькам необхідно вислухати думку власної дитини, без оцінки її дій і звинувачень. Атмосфера при бесіді повинна бути довірлива.

· Враховуйте можливість фальсифікації інформації під час її передачі.

· Після цього обговоріть ситуацію, що склалася і акуратно підведіть дитину до думки про те, що причиною сварки стало непорозуміння.

УВАГА.

Десять заповідей для мами і тата майбутнього першокласника
08.10.2018

· Починайте «забувати» про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу дома, визначте коло її обов’язків. Зробіть це м’яко: «Який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд».

· Визначте загальні інтереси. Це можуть бути пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).

Консультаціях у фахівців соціально-психологічної служби
08.10.2018

В кожному класі є один, або декілька учнів, в яких існують труднощі в навчанні або спілкуванні, які мають знижену мотивацію до навчання, є неуважні, непосидючі, сором’язливі, або, навпаки, їх поведінка надто демонстративна. Звичайно всі ці чинники впливають на рівень успішності. Абсолютно зрозуміло, що така поведінка є наслідком, а що ж стало причиною? На це запитання не можна відповісти однозначно, адже причин безліч, і в кожної дитини вона своя!

Громадські організації, що захищають неповнолітніх
03.04.2018

Служба у справах неповнолітніх:

Обласна: м. Херсона, пл. Свободи, 1, тел.: 22-64-87

Міська: м. Херсон, пр. Ушакова, 37, тел.: 26-43-46

Дніпровський район: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, тел.: 55-20-12

Комсомольський район: вул. Суворова, 29, тел.: 26-40-75, 22-63-27

Суворовський район: пл. Свободи, 1, тел.: 26-34-52

Притулок для неповнолітніх: Адреса: с. Степанівка, вул.. Запорізька, 4, тел.: 54-42-01, 53-91-08

Опікунські ради:

Дніпровського району: вул. Перекопська, 166, тел.: 55-60-97

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ
21.03.2018

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить не тільки доля кожної конкретної дитини, а й розвиток суспільства в цілому.

Базовим документом, спрямованим на захист дітей, є Конвенція про права дитини, прийнята Організацією Об'єднаних Націй.