Природничо-математичного циклу

Методичне об’єднання математиків,фізики,інформатики
11.05.2011

Кадровий склад кафедри:

Проценко Т.Б. - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Таранова І.В. - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Пищева О.А. - вчитель математики, спеціаліст першої категорії

МО вчителів біології, хімії та основ здоров'я
11.05.2011

Склад методичного об'єднання:

Афоніна О.Г. - вчитель географії, спеціаліст першої категорії, керівник об'єднання, член журі ll етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад,

МО природничого циклу
24.11.2011

21 листопада 2011р. на базі школи був проведений майстер-клас з природознавства для вчителів міста за темою:"Форми організації пізнавальної діяльності учнів на уроках природознавства".
  З інформацією про методи та прийоми активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках біології приcутніх ознайомила завідувач МО предметів природничого циклу Афоніна О.Г

"Верные друзья"
22.12.2011

В гостях у учащихся нашей школы побывали представители Херсонского областного общества защиты животных "Верные друзья". Эта встреча проходила в рамках Всеукраинского конкурса благотворительных проектов "Добро починається з тебе". Ребята познакомились с работой общественной организации, маленьким другом - котенком и  посмотрели мультфильмы о животных.
  Наши животные беспородные, но у них самое доброе сердце! Возьмите себе друга - спасите чью-то жизнь! - главный лозунг организации. Встречу организовали учителя биологии.

Всеукраїнський конкурс "Колосок"
16.01.2012

25 листопада 2011 року учні нашої школи (1 -11 клас) приймали участь у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі "Колосок осінній" - історія природничих наук.
  Сертифікати "Золотий колосок" - історія природничих наук отримають призери конкурсу, які набрали понад 150 балів. Максимальна кількість балів, яку може отримати цчасник - 180 балів.
  Усі учасники конкурсу дуже добре виконали завдання. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті конкурсу, а також у кабінеті №331 нашої школи.

Заняття для слухачів курсів
02.02.2012

02.02.2012року на базі школи було проведено заняття з теми "Матеріальна та дидактична база викладання біології у навчальному закладі" для слухачів курсів підвищення квал.учителів біології та екології при КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти".
  Заняття було підготовлено і проведено на високому методичному рівні. Слухачі разом з завід.науково метод.лабор.біології та основ здоровя Мазаєвою К.В. були дуже вдячні адміністрації закладу і вчителям біології.

"Колосок-весняний-2012"
08.04.2012

6 квітня 2012 року учні нашої школи (1,2,3.4,5,10 класи) прийняли участь у Міжнародному природничо інтерактивному конкурсі "Колосок-весняний-2012" "АСТРО-ГЕО-ЕКО-КОЛОСОК".

Перевірка робіт учасників конкурсу триватиме орієнтовно до 10 травня.

Сертифікати та призи будуть надіслані обласним координаторам наприкінці серпня.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі "Колосок-осінній-2012", конкурс відбудеться 23 листопада 2012 року.