Природничо-математичного циклу

Міжнародний Екологічний форум «Чисте місто. Чиста ріка . Чиста планета»
26.11.2016

17 листопада 2016 року на базі Херсонської обласної бібліотеки ім. О. Гончара відбулася конференція «Виховання екологічної культури та формування екологічної відповідальності» в рамках Міжнародного Екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка . Чиста планета» .

МО вчтелів природничого циклу звітує за 2015-2016 навчальний рік
12.09.2016

В 2015 / 2016 учебном году в составе методического объединения работало 4 учителя.Высшей квалификационной категории: Рвачова В.В. 1-категории Афонина О.Г. и Остапишина О.Э.,Гирич В Л.. Работа МО проводилась согласно плану школы и города.

МО вчителів математики,фізики та інформатики звітує за 2015-2016 навч. рік
12.09.2016

У 2015 – 2016 навчальному році вчителі МО працювали над науково – методичною проблемою «Створення освітнього середовища, що сприяє розкриттю навчальних ресурсів учнів і забезпечує їх соціалізацію»
Мета якої : Створити освітнє середовище, що сприяє розкриттю навчальних та особистісних ресурсів учнів та вчителів і забезпечує їх соціалізацію.
Вирішення цих завдань сприяла робота вчителів за індивідуальними темами самоосвіти:

КОНКУОС.
09.10.2015

155-річчя від дня народження засновника музею
24.03.2015

Зональний екологічний брейн-ринг
22.11.2014

Вітаємо!
Команду учнів 8 класу -переможців (ІІІ м.) зонального екологічного брейн-ринга в рамках тижня енергосбереженн серед шкіл Дніпровського району (керівник В.В.Рвачова)

ІІ етап Всеукраїнської предметної олімпіади з екології/результати
22.11.2014

Вітаємо
ученицю 11-А класу Стоянову Інну ,
яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі (міському) Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, та буде представляти нашу школу на ІІІ етапі (обласному)
(учитель В.В.Рвачова)

ІІ етап Всеукраїнської предметної олімпіади з географії/результати
20.11.2014

Вітаємо
ученицю 10-А класу Шмакову Вікторію ,
яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
(учитель Афоніна О.Г

Математична конференція "За сторінками підручника"
19.11.2014

Уже п'ятий рік за ініціативи Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Херсонської міської ради проводиться міська математична конференція для учнів 5 – 6 класів "За сторінками підручника".
Така конференція є підготовчим етапом до творчої дослідницької роботи в міському учнівському товаристві „ Пошук" Малої академії наук України.

«ЭКО-ИДЕИ со всего мира - 2014» в рамках международного конкурса "Eco Picture Diary".
28.08.2014

елью этого конкурса является воспитание у подрастающего поколения бережного отношения к природе, популяризация экологической культуры и развитие чувства причастности к решению мировых экологических проблем. Идея конкурса родилась шесть лет назад и на сегодняшний день объединила более миллиона детей из 52 стран мира.