Початкової школи

“Thanksgiving”!
07.12.2018

Сьогодні  відбувся довгоочікуваний позакласний англомовний захід у 4-А класі на тему “Thanksgiving”!

Діти розповідали вірші ,демонстрували свої костюми та приймали участь у вікторині.

"Хіросіма-Чорнобиль-Фукусіма. Подорож у часі".
27.04.2018

З нагоди відзначення 32-ї річниці аварії на Чорнобтльській АС, з метою виховання почуття сприймання чужого болю як свого, загальнонародного горя – як особистого, почуття любові до людини,

МАЛЕНЬКІ КРАСУНІ ШКОЛИ
28.12.2017

Ось знову на порозі найбажаніше і всіма улюблене свято - Новий рік!

“Андріївські вечорниці”.
28.12.2017

27 грудня під керівництвом Мельніченко А.О., та Рагозіної А.С.,був підготовлений та проведений виховний захід під назвою “Андріївські вечорниці”. З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія. В грудні, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави.

Екскурсію до філіалу краєзнавчого музею
21.12.2017

15 грудня учні 3-б класу здійснили екскурсію до філіалу краєзнавчого музею. У першій частині екскурсії діти познайомилися і тваринним світом різних континентів. У другій частині дізналися про традиції святкування Різдва на Херсонщині наприкінці 19 століття та виготовили вітальні різдвяні листівки у стилі вінтаж. Ця пізнавальна екскурсія справила сильне враження на учнів. На згадку залишаться ці фото.

Масленица - 2014
11.03.2014

28 февраля в 4-Б классе было проведено открытое внеклассное мероприятие "Масленица". В программе праздника дети принимали участие в народных играх, исполняли частушки, водили хороводы, принимали участие в конкурсах, также прозвучали заклички и веснянки. Мрачко Виктория порадовала участников праздника игрой на бандуре. Яркий праздник закончился чаепитием.

Декада початкової школи
02.02.2013

В рамках проведення декади початкової школи учні 3-В класу разом з вчителем Прокоф′євою Т.М. показали інсценіровані уривки з казок "Пан Коцький" та "Коза Дереза" і провели вікторину "Дорогою добра"

Декада початкової школи
21.02.2012

16 лютого у початковій школі - День казок. А казки ми дуже любимо і багато їх знаємо!
17 лютого до учнів початкової школи завітали робітники Херсонської Обласної дитячої бібліотеки з дуже цікавими презентаціями. Учні 3 класів більш докладніше познайомились із творчістю Г.Х. Андерсена. А учні 4-х класів здійснили вертуальну подорож "Галопом по Европам"

Тиждень Пожежної безпеки
18.02.2012

Разом з командою МЧС у рамках тижня Пожежної безпеки 16 лютого учні 3-б класу познайомились із знаряддям, одягом рятувальників. Почули цікаву пізнавальну розповідь про їх корисну роботу. Деякі, навіть, спробували потримати в руках бензопилу. Важкувато! Але цікаво!

День "Хочу все знать"
16.02.2012

14 февраля в рамках декады начальной школы 1-Б класс провел игровой день "Хочу всё знать!". Эмблемой дня была Мудрая Сова. "Веселый эккспресс" учащихся  1-Б класса побывал в каждом классе начальной школы. Дети загадали загадки, ребусы, вручили эмблему дня - Мудрую Сову и пригласили посетить Интернет-шоу. На нем учащиеся начальных классов познакомились с Книгой реккордов Гиннесса и тайнами измерения времени. На память об этом дне каждому классу подарили шарик, изображающий "магистра наук".