Початкової школи

МО початкової школи
11.05.2011

Кафедра початкової школи нараховує 15 вчителів: Соловйова І.І. - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель;

Заверюха О.Б. - спеціаліст вищої категорії,

Свято "Осіння палітра"
24.11.2011

Учні 1-А класу (учитель Завєрюха О.Б.) яскраво відсвяткували кінець осені на святі "Осінньої палітри". В рамках наступності вони запросили в гості вихованців дитячого садка № 73

Конкурс "Міс Реклама"
06.12.2011

У листопаді 2011 року в Херсоні відбувся конкурс "Міс Реклама" серед юних херсонців.

У цьому конкурсі учениця 3-Б класу Склярова Катерина стала кращою моделлю та одержала Диплом І професійного модельного конкурсу "Краща дитяча модель Херсона 2011"

Вітаємо Катерину!

Ранок для дошкільнят
22.12.2011

З метою наступності у навчанні та вихованні дітей дошкільного та молодшого шкільного віку вчителі початкових класів Малюта О.М. ( 3-Б клас) та Попова Н.Г. ( 4-А клас) підготували з учнями інсценовану казку "Муха - Цокотуха" та виступили перед вихованцями дитячих садочків №73 та № 8.

"Помоги птицам зимой"
23.12.2011

В 1-А классе началась акция "Помоги птицам зимой". Теперь птицам нне страшен голод.

"Весело встретим Новый год"
23.12.2011

22 декабря в 1-А классе прошел новогодний утренник с Дедом Морозом и Снегурочкой: "Весело встрем Новый год". Дети водили хороводы, пели песни, отгадывали загадки, играли, получали призы и подарки.
Новый год! пусть он будет хорошим для всех нас и всех наших друзей.

У нас в гостях Дед Мороз
23.12.2011

23 декабря в 1- б классе в гости приехал Дед Мороз с Снегурочка. Детти водили хороводы, читали стихи, отгадывали загадки. Кроме Деда Мороза в гостях у учащихся 1-Б класса побывали и учащиеся 5-Б класса, выпускники Ирины Ивановны Соловьевой.

Встречаем Новый год
27.12.2011

25.12.2011 года для будущих первокластников был проведен новогодний утреник ( учащиеся 4-Б класса и Винниченко И.Н). На утреннике проводились конкурсы, игры, пели песни, читали стихи и водили хоровод.

"Різдвяна подорож країнами світу"
19.01.2012

Учні 2-4 класів здійснили "Різдвяну подорож країнами світу". допомогли їм у цьому працівники Херсонського краєзнавчого музею. Було дуже цікаво!

"Злюка з острова Бубука"
19.01.2012

Учні 3-Б класу із цікавістю познайомились з героїнею вірша К.Авдєєнко "Злюка з острова Бубука". Кожен з них уявив цю Злюку по-своєму. Вони вийшли ось такі: