Художньо-естетичного циклу

МО
11.05.2011

Склад методичного об'єднання:

Скороход С.М - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Одинцова С.Г. - спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, постійний член жюрі другого етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання,

Школа професійного зростання
25.11.2011

22 вересня відбулося засідання школи професійного зростання вчителів предметів художньо-естетичного циклу з теми "Організація групової діяльності на уроках музичного та образотворчого мистецтва".

Конкурс "Зорепад"
25.11.2011

9 жовтня пройшов районний вокальний конкурс "Зорепад". Микитіна Вікторія стала лауреатом, а Денисова Олександра нагороджена грамотою активного учасника.
Вітаємо наших талановитих вокалістів!
Більш докладно: http://shkaveroff.ucoz.com/index/konkursy/0-35

Узагальнення досвіду Шкаверо І.О.
25.11.2011

15 листопада 2011 року узагальнено досвід учителя музичного мистецтва Шкаверо І.О. з теми: «Використання інноваційних технологій в активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках музичного мистецтва». Перспективний досвід вивчено і узагальнено завідувачем          науково-методичної лабораторії дисциплін художньо-естетичного циклу Херсонської академії неперервної освіти Казачковою Л.М.

"Новорічний сувенір"
23.12.2011

22 грудня 2011 року вокально-хорова студія "Веселка" презентувала пісенну програму "Новорічний сувенір". Слухачами стали учні початкових класів.
  Вітаємо усіх зі святами! Бажаємо здоров'я, щастя та гарного настрою! Хай пісня буде завжди у Вашому серці!

"Мистецтво у просторі і часі"
19.01.2012

Новий 2012 рік для вчителів музики, образотворчого мистецтва і художньої культури шкіл міста розпочався засіданням методичного обєднання в стінах відділу мистецтва кнігозбірні. Вчителі й працівники бібліотеки були у захваті від шквалу енергії та творчих ініціатив, багажу напрацювань, якими поділилася вчитель мизичного мистецтва нашої школи Шкаверо І.О. Вона розповідала про власноруч створений сайт і інші цікавинки з інтернет-життя сучасного вчителя.

Школа молодого учителя
22.04.2014

15 апреля на базе школы прошло заседание школы молодого учителя художественно-эстетического цикла.

Школа молодого учителя
22.04.2014