Історія школи

ХНТУСтара школаШкола № 53 була заснована 1 квітня 1973 року у колишньому приміщенні медучилища, за адресою Бериславське шосе, 22 у м.Херсоні.

Зараз це навчальний корпус ХНТУ.

А 1 вересня 1975 року відкрита нова сучасна школа за адресою вул.Шовкуненка, 86А.

З 1973-1992  рр. школу очолював директор Пуценко Владлен Аркадійович. У цей період школа (проектна потужність – 1200 учнів) нараховувала 76 класів, у яких навчалося 2276 учнів. навчально-виховний процес здійснювався у 2 зміни – з 7.30 до 19.30 години – організованим і мобільним колективом педагогів, який нараховував 118 учителів.

Пуценко Владлен АркадійовичПуценко Владлен Аркадійович – перший директор ЗОШ № 53. Був неординарною особистістю, мав особистий погляд на події та важливі для педагога якості і ясний розум, широку ерудицію, силу волі, енергію і рішучість, уміння орієнтуватися у складних життєвих ситуаціях, унікальні організаторські та ораторські здібності, людську гідність.

Зовні суворий та вимогливий до учнів та вчителів, але це не могло приховати його душевної теплоти, турботи про підопічних.

Пуценко В.А. належав до тих педагогів, про яких можна сказати: «Серце, віддане дітям».