Світ комп’ютерних ігор

Комп’ютер   входить у життя дитини через гру. Комп’ютерні  ігри тренують пам'ять, логіку, координацію рухів, уміння планувати свою діяльність, знаходити інформацію, необхідну для досягнення поставленої мети. Ігри формують у дитини мотиваційну та інтелектуальну готовність використання комп’ютерних засобів для здійснення діяльності.

Особлива увага до навчальних комп’ютерних ігор пов’язана з тим,що, по – перше,використання комп’ютера стало якісно новим етапом використання гри в навчальному процесі, А,по –друге, це пов’язано з розповсюдженням і популярністю комп’ютерних ігор.

15,16 жовтня учні 3-в ,5-Б,9-а класів дізналися на уроці « Світ комп’ютерних ігор», який проводив представник інтернет –центра ХОБД про секрети  програмування комп’ютерних ігор, про те як створювати комп’ютерні ігри , про технології , які потрібно освоїти , щоб розробити свою гру.

Діти разом з представником поринули в захоплюючий світ комп’ютерних  технологій і змогли себе спробувати у створенні ігор. А на закінчення учні 3 класу дістали цікаву інформацію про секрети створювання мультиків та пограли у вікторину.