Сашко Дерманський

Сашко Дерманський – сучасний український письменник, що пише вірші та прозу для дітей.

Чудове чудовисько Чу й бабай Гарбузяник, вужик Онисько і дракон Омелько, криничник Мефодій і привидка Зловісна Марта, Маляка і Драґо з Пиптиком, бабуся Катастрофа й Остап Квіточка, маленький Тишко й химерний Вельзепер… Без цих і без багатьох інших героїв книжок Сашка Дерманського неможливо уявити всесвіт сучасної української дитячої літератури.

Творчість Сашка Дерманського насамперед орієнтована на дітей молодшого шкільного віку. Творам письменника властиві яскраві колоритні персонажі, легкий і зрозумілий гумор, карколомні пригоди й небанальні сюжети, актуальна проблематика та смачна, соковита мова. Саме за це книжки автора так полюбилися не лише малим, але й дорослим читачам.

Книжки Дерманського неодноразово здобували відзнаки найпрестижніших літературних рейтингів і премій, таких як “Книга року ВВС”, «Коронація слова», «Книга року», «Золотий лелека».Про героїв Сашка Дерманського можно дізнатись з виставки ,яка оформлена в шкільній бібліотеці « Відомі люди. Сашко Дерманський»