Хрестики – нолики

Кожного року в жовтні місяці проходить місячник шкільних бібліотек. В цьому році він проходить під гаслом « Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Екологічне виховання – це систематична діяльність шкіл, яка спрямована на розвиток в учнів екологічної культури. Його завдання полягає у формуванні екологічних знань, вихованні любові до природи, прагненні берегти. До цього напрямку 15, 16 жовтня 2020 року були проведені хрестики – нолики « Живи без школи для природи»

На початку гри школярі 3-4 класів знайомилися з такими поняттями,як екологія, флора та фауна. Далі презентувалась Червона книга та категорії – розділи, з яких вона складається, на екрані при цьому з’являються представники зниклих тварин, зникаючих, вразливих, рідкісних, невизначених, недостатньо відомих та відновлених.

Саме ігрове поле складається з дев’яти секторів по чотири питання в кожному. Суть гри – правильно виконати завдання та якомога швидше розмістити три відповідних знаки чи то хрестики чи то нолики в горизонтальному ряді. Всі запитання стосувалися навколишнього середовища, рослинного та тваринного світу, явищ природи.

На завершення кожен з присутніх мав можливість трьома реченнями висловити свою думку що до власних дій збереження навколишнього середовища.

Тож через таку ігрову діяльність ми намагаємось розширити кругозір дітей, залучити в природоохоронну працю велику кількість школярів, допомагаємо виховувати в дітях відчуття відповідальності за стан рідної природи.