Визволення Херсона
12.03.2019

Ми народились, коли страхіття війни були вже в минулому,  Великій перемозі вже не один десяток літ …

Вітаємо!!!

Переможець та учасники конкурсу " Книгоманія -2019"

День Небесної Сотні
20.02.2019

До Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні ( 20.02.2019р) в бібліотеці представлена виставка « Небесна Сотня. Герої не вмирають».

Час… У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України особливі. Більше 350-ти років на шляху боротьби за  незалежність, український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали Герої Небесної Сотні. Чи можемо ми, забути невинно убитих? Лише одна відповідь Ні!

Вітаємо!!!
20.02.2019

Закінчився І етап ( шкільний )міського конкурсу « Читацькі перегони» « Читання планшетної ери» ( для учнів 5-8 класів).

Переможцями стали:

Чорностан Кіра, учениця 5-А класу

Даншаніна Аліна та Діана , учениці 5-а класу

Геращенко Артем , учень 5-А класу

Сідельникова Вікторія, учениця 5-А класу

Вітаємо наших учнів!!!

Книжкова виставка – «Афганскими дорогами»
13.02.2019

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування  учасників бойових дій на території інших держав. В цей день у 1989 році, після десятирічної війни, було завершено виведення військ з Афганістану. Афганська війна – це не тільки трагедія. Це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, а також – застереження на майбутнє. Важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з війни, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.

Відзначення Дня Соборності в ЗОШ №53
22.01.2019

До проведення святкових заходів долучились працівники ХОБД  ім. Дніпровоі Чайки. Учні 9 класів занурились  в історичний екскурс «Ланцюг Єдності.Соборність українського народу».

День Святого Миколая
18.12.2018

Найулюбленіше свято, якого чекає дітвора – день Святого Миколая. З нетерпінням на нього чекали і учні 5-Б класу. Дуже гарну  театралізовану постанову приготували учні разом з класним керівником Афоніною О.Г. Саме в переддень свята до дітей завітав Святий Миколай. За традицією він прийшов з подарунками. Роздаючи солодощі, Святий Миколай  бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися.

Подаруй бібліотеці –книгу!
28.11.2018

Бібліотека школи висловлює  щиру подяку всім дарувальникам за внесок у формування наших  фондів. Дарунки книг в рамках акції  бібліотеці – це дуже давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування.
     Сьогодні ми говоримо спасибі за подаровані книги всім учням школи.
    Колектив нашої бібліотеки  впевнений, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними, сприятимуть освіті, справі виховання.

«І пам’яті свіча не згасне…»
26.11.2018

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

« Корисні звички – твої сестрички»
09.11.2018

8 листопада до учнів 1-х класів завітала з цікавою інтерактивною грою  « Корисні звички – твої сестрички» Ліпкіна О.Г., головний бібліотекар ХОБД.  Діти дружними командами залюбки занурилися в книжкову країну, отримали море задоволення від відповідей на запитання, розширили свій світогляд.