Відзначення Дня Соборності в ЗОШ №53
22.01.2019

До проведення святкових заходів долучились працівники ХОБД  ім. Дніпровоі Чайки. Учні 9 класів занурились  в історичний екскурс «Ланцюг Єдності.Соборність українського народу».

День Святого Миколая
18.12.2018

Найулюбленіше свято, якого чекає дітвора – день Святого Миколая. З нетерпінням на нього чекали і учні 5-Б класу. Дуже гарну  театралізовану постанову приготували учні разом з класним керівником Афоніною О.Г. Саме в переддень свята до дітей завітав Святий Миколай. За традицією він прийшов з подарунками. Роздаючи солодощі, Святий Миколай  бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися.

Подаруй бібліотеці –книгу!
28.11.2018

Бібліотека школи висловлює  щиру подяку всім дарувальникам за внесок у формування наших  фондів. Дарунки книг в рамках акції  бібліотеці – це дуже давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування.
     Сьогодні ми говоримо спасибі за подаровані книги всім учням школи.
    Колектив нашої бібліотеки  впевнений, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними, сприятимуть освіті, справі виховання.

«І пам’яті свіча не згасне…»
26.11.2018

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

« Корисні звички – твої сестрички»
09.11.2018

8 листопада до учнів 1-х класів завітала з цікавою інтерактивною грою  « Корисні звички – твої сестрички» Ліпкіна О.Г., головний бібліотекар ХОБД.  Діти дружними командами залюбки занурилися в книжкову країну, отримали море задоволення від відповідей на запитання, розширили свій світогляд.

Авторські казки
23.10.2018

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з 22 жовтня в школі стартувала презентація авторських казок учнів 4-б класу. Школярі на чолі з творчим класним керівником Соловйовою Іриною Іванівною відвідали  класи  початкової школи з розповідями про свої твори, а 25 жовтня в фойє школи відбудеться виставка – аукціон , де кожен небайдужий може придбати перші друковані дитячі примірники

« Корисні звички – твої сестрички».
23.10.2018

23 жовтня до учнів 2-х класів завітала головний бібліотекар ХОБД ім. Дніпрової Чайки Ліпкіна О.Г. з цікавим заходом « Корисні звички – твої сестрички». Під час заходу учні пригадали правила ЗОЖ, взяли участь у пізнавально – розважальній вікторині

ВІТАЄМО!!!
19.10.2018

Вітаємо переможців І етапу( шкільного) та переможців ІІ (міського ) турів обласного інтелектуального турніру « Ігри патріотів Херсонщини».

Давно вже немає славетної Запорозької Січі.
18.10.2018

Давно вже немає славетної Запорозької Січі. Відшуміли козацькі битви. Але пам’ять про ці часи не вмерла. Вона живе в народній творчості, у творах прозаїків і поетів, у свідомості кожної людини-патріота.
Тому саме сьогодні, напередодні святкування Дня Козацтва та Дня захисника України,  до  ЗОШ № 53 завітала головний бібліотекар ХОБД Чернієнко Ю.В,яка провела цікавий масовий захід для унів 6-А та учнів 9-Б класів, для того, щоб поглибити свої знання з історії славетних запорожців, степових лицарів, оборонців української землі.

« Учитель, герой і поет…» ( До 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського)
17.10.2018

Подорож країною Радості і Добра, яку створив для нас відомий вчений, педагог , і взагалі, людина з великої букви В.О.Сухомлинський. З цієї подорожі учні дізналися багато цікавого, згадали казочки та оповідання великого педагога. Наша мандрівка була захопливою, доброю, щирою і закінчилася словами:

«З малих років учись жити так, щоб тобі було добре, приємно, коли робиш добре для людей, і неприємно, коли робиш щось погане, негідне».

Запам’ятайте ці слова на все життя. Вчіться бути Справжніми Людьми.