Книжкова виставка до Дня Чорнобильської трагедії
26.04.2021

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Цікаві факти про космонавтику та космонавтів
14.04.2021

1. У всьому світі більше 500 чоловік (космонавтів) вже побували в космосі.

2. У космосі космонавти можуть рости вище, через відсутність гравітації.

3. Космонавти можуть провести багато часу в космосі. Максимальне проведений час в космосі було 2 роки і 73 днів.

4. У космосі, неможливо дихати, тому, скафандри космонавтів оснащені киснем, який допомагає їм дихати, коли вони працюють за межами космічного корабля.

Великий щирий друг дітей ( До 115 річчя від дня народження Оксани Дмитрівни Іваненко)
14.04.2021

Народилася письменниця 13 квітня 1906 року в сім'ї письменника і вчительки.

«Я народилася в Полтаві,— писала у своїх спогадах Оксана Дмитрівна. — Ім'я Тараса Шевченка з перших кроків було мені відоме і близьке. З малих років знала «Реве та стогне», «Заповіт», «Садок вишневий коло хати», тому що їх завжди співали і дорослі, і діти. До революції мама була вчителькою у дитячому притулку для сиріт «Дім трудолюбців», а потім організатором трудової школи».

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ В ШКІЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ
26.03.2021

Щороку у дні весняних канікул дитячі бібліотеки України  проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Свято - тиждень дитячого читання має давні традиції та  набуло сьогодні особливого змісту для кожного учасника, адже в наш  час інтенсивного розвитку інформаційних технологій та швидкого Інтернету, надзвичайно важливо зберегти в дітях любов до читання.

План тижня дитячої книги 2021 «Книжковий дім – чудовий дім,завжди для всіх відкритий він»
26.03.2021

ПОНЕДІЛОК - ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ

1.

«Іду я в храм чарівний» – зустріч з героями книг

1-А

Новікова

Мельник

2.

22.03.

«Сторінками книжкових ювілярів» – виставка присвячена книгам - ювілярам

Віртуальна мандрівка
15.03.2021

Разом з вчителем початкової школи учні 1-А кл здійснили віртуальну мандрівку в дитинство і юність Тараса, мали змогу ознайомитися з репродукціями картин та малюнків, та прочитали улюблені поезії КОБЗАРЯ.

І ЛИНЕ НАД ЗЕМЛЕЮ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО
15.03.2021

З приходом весни до нас приходять і Шевченківські читання. Цього року в Україні відзначається 207 річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Святкування цієї дати надзвичайно важливе, адже Кобзар – справжній співець українського народу. Його творчість мотивувала не одне покоління борців за свободу та незалежність нашої Батьківщини. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ.

Поетичні читання
10.03.2021

Нині ми відзначаємо 150-річчя з дня народження великої української поетеси Лесі Українки. ЇЇ ім’я знають у всьому світі.

Жінка, в серці якої поєднались  величезна мужність і геніальність, пристрасна любов до свого народу та рідного краю, ніжність і терпіння.

З цієї нагоди учні 3-В класу ( кл.керівник Крушинська О.В.)приєдналися до флешмобу, присвяченому 150-річному ювілею видатної поетеси Л.Українки.

А також для учнів 1-х класів третьокласники проведені « Поетичні читання»

Поетичні читання
26.02.2021

З цієї нагоди учні початкової школи приєдналися до флешмобу, присвяченому 150-річному ювілею видатної поетеси Л.Українки.

Мета цього заходу – вшанувати пам'ять великої українки, читаючи твори письменниці

Ювілей письменниці
25.02.2021

25 лютого виповнюється 150 років від дня народження Л.Українки – видатної української письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки, яка входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.

В шкільній бібліотеці експонується книжкова виставка « Донька України – Леся Українка»