Подорож визначними місцями Європи
18.05.2020

Європа – дивовижний континент з багатою історією. Століттями Європа була роз'єднана через постійні війни та протиріччя. Але вже більше 50 років 28 країн Європи об'єдналися на основі спільних людських і демократичних цінностей в Європейський Союз, співпрацюють одна з одною, живуть у єдності та дружбі для того, щоб зробити світ кращим – досягати стабільності, миру та процвітання.

Ми, українські діти – діти сучасної Європи, маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України!

День сім'ї в Україні: дата, історія свята та традиції
15.05.2020

День Сім'ї в Україні досить молоде свято, його відзначають щороку 15 травня з 2012-го року. Традиційно, в цей день заведено проводити у колі найближчих та найрідніших людей – своїй сім'ї. Які традиції цього свята в Україні – читайте у нашому матеріалі.

Історія виникнення свята

Як з'ясували журналісти 24 каналу, 1993 році Генеральна асамблея ООН прийняла постанову, що починаючи з 1994 року 15 травня щорічно у світі відзначатиметься Міжнародний день сім'ї.

Цікаво!!!
12.05.2020

Фэнтези-миры: 10 самых необычных книг
12.05.2020

Фэнтези

Фэнтези — одно из самых популярных и востребованных ответвлений фантастического жанра. Однако, увы, слишком часто под этой маркой в руки читателям попадают уныло-однотипные произведения, написанные по выверенным шаблонам и многократно использованным лекалам. Вот и шагают бесконечными рядами из книги в книгу «одинаковые с лица» благородные воители, светлые маги, разноцветные эльфы и туповато-коварные злодеи. К счастью, Страна Фантазия обширна, богата, многогранна и способна порадовать любого, даже самого взыскательного читателя.

День пам’яті та примирення – 8 травня 2020 р.
08.05.2020

У цей день світ відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Нехай мир панує у душі кожного з нас, а пам'ять нагадує про важливе і береже від нових помилок

Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів За рекомендацією МОН
08.05.2020

Позакласне читання допоможе дітлахам підготуватися до наступного навчального року, розважить під час канікул та забезпечить новими знанням.

Легенди:

«Про зоряний Віз», «Чому пес живе коло людини?», «Берегиня» (за С. Плачиндою), «Дажбог», «Неопалима купина» (за Є. Шморгуном), «Як виникли Карпати», «Чому в морі є перли і мушлі».

Народні перекази:

Урок здоров"я
11.03.2020

Тема. Розвивати бажання вести активний спосіб життя, дбати про свій фізичний і духовний стан.Виховувати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров'я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом. Дати дітям корисні поради щодо збереження і зміцнення здоров'я.

10 березня 2020 року  учні 1-х класів разом з завідувачем відділом молодших класів ХОБД Кржановською Н.М. вирушили до країни здоров’я  і розкрили таємниці про те, що потрібно робити для того, щоб зберегти здоров’я

Подорож до країни здоров"я
04.03.2020

І сьогодні  04 березня 2020 року  учні 2-х класів разом з завідувачем відділом молодших класів ХОБД Крижановською Н.М. вирушили до країни здоров’я  і розкрили таємниці про те, що потрібно робити для того, щоб зберегти здоров’я. Діти гралися, відповідали на питання вікторини.

Безпечний інтернет
02.03.2020

28 лютого пройшов Дайжест –net правил »Як не заблукати в паутині « в 4-А класі

Як не заблукати у Павутині
26.02.2020

В 2020 році у вcьому світі Міжнародний День безпечного Інтернету пройшов під гаслом "Разом для найкращого Інтернету".

І сьогодні разом з Абрамовим І.М., представником ХОБД в 4-В класі відбувся захід під назвою: «Як не заблукати в Павутині» дайджест net-правил.