Бібліочечний урок
20.09.2011

12 вересня відбувся бібліотечний урок спільно з ХОБД " Історія книги" для учнів 3-4 класів

Бібліотечні уроки
20.09.2011

12, 13 вересня відбувся бібліотечний урок спільно з ХОБД " Історія книги" та "Історія азбуки" для учнів 3-4 класів

Бібліотечні заходи
10.10.2011

План заходів   проведення Відкритого уроку читання

- Бібліотечний урок "Історія книги" "Історія азбуки" (3-4 класи) разом з ХОБД

- Огляд бібліотечних новинок ХОБД (5-і класи)

-Зустріч з Марченко М.В. - писменником, журналістом, лаурятом літературної премії ім.Молодої гвардії і ім.Б.Лавренева (учні 3-Б, 4-А класу)

-Демонстрація нових дитячіх книг

Херские писатели в гостях.
27.01.2012

24 января учащиеся 3-4 классов встретились с херсонским писателем Леонидом Владимировичем Марченко - членом Национального союза писателей Украины, автором 10-ти книг для детей, таких как: "В Маячке, у бабушки", "Маркиза на даче", "Друзья-всезнайки", "Чай с бегемотом" и др.
  Дети с интересорм слушали его рассказы о создании произведений и получали ответы на волнующие их вопросы. Встреча прошла в дружеской, теплой обстановке.

Бібліотечні уроки
21.02.2012

В рамках декады начальной школы  были проведены библиотечные уроки:для учащихся 1-х класов совместно с ХОБД прошла игра-викторина "Мої улюблені пухнастики",
для учащихся 2-х класов была проведена интеллектуальная игра "Від пацанки до панянки",
для учащихся 3-х классов слайд-презентация по творчеству Г.Андерсена, а учащиеся 4-х классов отправились в вертуальное путешествие "Галопом по Европе".

Всеукраинский день библиотек.
30.09.2012

Вітаємо переможців
23.10.2012

Переможцями І етапу \ шкільного \ конкурсу " Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" стали такі учні: Карпенко Євген - 5-А клас, Примаковська Аліна -5-А клас, Мироненко Олександра - 4-Б клас. Вітаємо!

Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря
11.02.2014

7 лютого пройшов конкурс виразного читання творів Т.Г.Шевченка серед учнів 1-4 класів.Переможцями цього конкурсу стали :

Теленик Вікторія учениця 3-А класу

Бурдикін Олександр учень 3-А класу

Васюніна Даша учениця 3-А класу

Андросова Ліза учениця 4-В класу

Мацюк Юлія учениця 4-В класу

Щербатов Михайло учень 4-В класу

Макогон Олександра учениця 4-В класу

Озгоз А. учень 4-В класу

Вершина Анатолій учень 4-В класу

Башмаков Д. учень 4-В класу

Лемищук А учень 4-Б класу

Горбунова Аєліта учениця 4-Б класу

Волошина В. учениця 4-Б класу.

Найкращий читач України - 2014
11.02.2014

Увага! Конкурс!

Стартує Всеукраїнський щорічний конкурс дитячого читання " Книгоманія - 2014" ( " Найкращий читач України - 2014"). який проводиться з метою підвищення рівня особистого розвитку учнів через заохочення їх до систематичного читання : підвищення суспільного значення й ролі шкільних і дитячих бібліотек у процесі соціальної адаптації дітей та набуття ними культурної компетентності.

До конкурсу запрошуються всі учні 6-8 класів.

Реєстрація учасників проводиться в шкільній бібліотеці.

Конкурс проводиться в 4 етапи.

Уклін Кобзарю
11.03.2014

6 березня 2014 року в 4- А класі пройшов бібліотечний урок " Уклін Кобзарю", присвячений 200 - річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.