Письменники – ювіляри (Літературно- віртуальний анонс)
19.02.2021

Література, допомагає не тільки в гармонійному розвитку і вихованню людини, але й формує її особистість. Письменники і поети користуються в будь-якому суспільстві особливою повагою.

Любителі літератури вшановують не лише ювілеї книг, а й не забувають про їх авторів.

Багато всесвітньовідомих авторів святкують круглу дату цього року.

Дні народження та ювілейні дати пам’яті — чудова можливість ще раз перечитати твори улюблених авторів.

Небесня Сотня – герої не вмирають
19.02.2021

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, який відзначається

20 лютого, бібліотека школи підготувала книжкову виставку «Небесна сотня. Герої не вмирають», на якій представлена хроніка історичних подій зими 2013-2014 років, імена героїв «Небесної Сотні.

День Героїв Небесної Сотні – це свято мужності українського народу, це день свободи та рівноправ’я, день боротьби за краще майбутнє!

« В моей школе учился герой…»
16.02.2021

Слово « Афганистан» во многих сердцах выжжено болью. Главным образом, в сердцах матерей, которые потеряли своих детей. Свыше 9 лет велись боевые действия на Афганской земле. Наши солдаты с достоинством выполняли свою воинскую обязанность. Около трех тысяч наших земляков приняли участие в боях на территории Республики Афганистан.67 воинов херсонцев не возвратились на родную землю – погибли в этой войне.

Світоч європейської музики.
27.01.2021

Світоч європейської музики.

До 265 річчя від дня народження австрійського композитора Вольфганта Моцарта

Голокост - трагедія і героїзм
26.01.2021

Павло Тичина - поетичний геній України
25.01.2021
22.01.2021

Задзвонили срібні дзвони в Україні,

Аж по світі по широкім стало чути:

"Зустрічайте Воскресіння день! Віднині

Навік-віки Україні вільній бути!"

Зашумів відвічний Київ прапорами,

Розлилась народу повінь по Подолі,

На майдані, на Софіївськім, з корогвами

Зустрічала Україна свято волі.

Україно, нездоланна віща Мати

ВОДОХРЕЩЯ
20.01.2021

18 січня відомий в народі як Водохресний святвечір, Голодний вечір або Голодна Кутя. Сьогодні православні відзначають вечір перед Водохрещем Господнім 19 січня. Вважається, що від сьогодні починаються справжні зимові морози. Сьогодні починалися приготування до посту. На стіл готували прісні страви без масла і сиру. Сьогодні проводилися останні святочні ворожіння. Дівчата виходили за ворота і визирали першого зустрічного. Зустріти молодого хлопця означало швидке заміжжя, а побачити старого - до неприємностей. Незаміжні дівчата знімали черевик і перекидали його через паркан.

В країні дитячої літератури
13.01.2021
Джек Лондон - це ім'я, яке хоча б раз у житті чув кожен.
12.01.2021

Джек Лондон - це ім'я, яке хоча б раз у житті чув кожен. Цей американський письменник входить до числа найвідоміших письменників світу. Його недовге життя було наповнене тяжкою працею, політичною боротьбою, подорожами. За 18 років літературної діяльності понад 200 романів і повістей, оповідань і всі правдиві. Всі сповнені духом пригод, духом свободи, любов'ю до життя.